Skambinkite 863 911911

Kainų
skaičiuoklės

 • Gaminys: Pasirinkite
  Plastikiniai langai Plastikinės durys Balkonų stiklinimas Šarvuotos durys Garažo vartai Roletai žaliuzės tinkleliai
 • Tipas: Pasirinkite
  Varstomi plastikiniai langai 2 dalių viena varstoma 2 varstomų dalių be stulpelio 3 dalių viena varstoma 3 dalių dvi varstomos 4 dalių dvi varstomos Atverčiamas plastikinis langas Nevarstomas plastikinis langas 2 dalių nevarstomas Arkinis plastikinis langas
 • Profilis: Pasirinkite
  Ekonominis pigus profilis Pasyvus šiltas profilis Atsidarantis į lauką profilis
 • Išmatavimai: 500 * 500

  Įveskite matmenis milimetrais (aukštis * plotis)

  *
  aukštis: 500 - 2100, plotis: 500 - 1600
 • Spalva: Pasirinkite
  Išorė balta vidus baltas Išorė su spalva vidus baltas Išorė ir vidus su spalva
 • Stiklo paketai: Pasirinkite
  2 STIKLŲ STIKLO PAKETAS: Standartinis skaidrus Matinis nepermatomas Tonuotas atspindintis Raštuotas dekoratyvinis Saugus atsparus dūžiui Saulės kontrolės 3 STIKLŲ STIKLO PAKETAS: Standartinis skaidrus Matinis nepermatomas Tonuotas atspindintis Raštuotas dekoratyvinis Saugus atsparus dūžiui Saulės kontrolės
 • Varstymo priedai: Pasirinkite
  Laipsninis atvertimas Rakinama rankenėlė Priešįsilaužiminė rankenėlė
 • Orlaidės: Pasirinkite
  Be orlaidės Vertikali (tarybinė) Horizontali cilindrinė Horizontali automatinė
 • Vidaus palangės: Pasirinkite
  Be palangės Medžio drožlių balta Medžio drožlių su spalva Plastikinė balta Plastikinė su spalva
  Plotis :
 • Lauko palangės: Pasirinkite
  Be palangės Skardinė cinkuota Skardinė su spalva
  Plotis :
 • Dekoratyviniai padalijimai: Pasirinkite
  Be padalinimų Stiklo paketo viduje Ant stiklo paketo
  Vertikalių padailinimų kiekis :
  Horizontalių padailinimų kiekis :
 • Montavimo darbai: Pasirinkite
  Be montavimo darbų Su montavimo darbais Tik pristatymas
 • Papildomi parinkimai: Pasirinkite
  Hidroizoliacinė juosta Išsiplečianti juosta Difuzinė juosta Langų priežiūros rinkinys Plastikinis rėmelis į stiklo paketą

Garantijos

Garantijos

Langų, durų ir kitų gaminių garantijos

Visiems gaminiams taikoma garantija, kurios laikotarpiu užtikrinamas nemokamas gaminių remontas (jeigu defektai atsirado ne dėl pirkėjo kaltės). Kad būtų galimybė suteikti pilną garantiją, būtinai išsaugokite garantinį lapą, mokėjimo kvitą ar kitą pirkimą įrodantį dokumentą ir paslaugų sutartį. Garantija netaikoma nepateikus kažkurio iš šių dokumentų, taip pat kai defektai atsirado dėl netinkamo gaminių eksploatavimo ir/ar priežiūros, ar juos paveikus gamtos stichinėms jėgoms, kurių negalima numatyti (žaibo, vėtros, gaisro). Žemiau pateikiama informacija apie langų, durų, balkonų stiklinimo ir kitų gaminių garantijas. Atskirais atvejais garantija gali skirtis nuo čia pateiktos, todėl prireikus pasitikslinti, žiūrėkite sąlygas sutartyje arba kreipkitės į mūsų vadybininkus.

Plastikinių langų ir durų garantija

Plastikiniams langams suteikiama 1-10 metų garantija. Plastikinėms durims suteikiama 5 metų garantija, jeigu nenurodyta kitaip. Garantija taikoma kai kartu užsakomi montavimo ir / ar apdailos darbai, kitu atveju garantijas suteikia šias paslaugas įvykdžiusi įmonė. Garantija taip pat taikoma šioms plastikinių langų ir durų dalims:

 • Plastikinių langų ir durų profiliams taikoma 1-40 metų garantija, jeigu nenumatyta kitaip. Priklausomai nuo pasirinkto profilio, garantijos laikas gali būti trumpesnis arba ilgesnis ir yra visada pateikiamas sutartyje, pasirašomoje prieš gamybos proceso pradžią. Garantija užtikrina, kad per visą garantinį laikotarpį plastikinių profilių spalva nepasikeis, o profilis (jeigu jis neviršija didžiausių leistinų matmenų*) nesideformuos.
 • Plastikinių langų ir durų stiklo paketams taikoma 1-10 metų garantija. Garantijos laikotarpiu užtikrinama, kad stiklo paketas savaime neišsihermetizuos (į jo vidų nepateks oro), savaime neskils.
 • Varstymo mechanizmui (apkaustams) taikoma 1-10 metų garantija.
 • Montavimo darbams taikoma 1-5 metų garantija (jeigu per 30 dienų nuo gaminio sumontavimo yra padaroma jo apdaila).
 • Apdailos darbams suteikiama 1-2 metų garantija.

* Didžiausi leistini plastikinių langų matmenys:
Balto plastikinio lango:
vitrina – atsižvelgiant į leistinus stiklo paketo matmenis, kraštinė < 3,10 m;
varčia – 2,10m(aukštis) x 1,05m(plotis) arba 1,50m(aukštis) x 1,50m(plotis).
Spalvoto plastikinio lango:
vitrina – atsižvelgiant į leistinus stiklo paketo matmenis, kraštinė < 3,10 m;
varčia – 2,10m(aukštis) x 1,00m(plotis) arba 1,50m(aukštis) x 1,40m(plotis).

Medinių langų ir durų garantija

Mediniams langų ir durų rėmams taikoma 5 metų garantija, jeigu nenumatyta kitaip. Priklausomai nuo pasirinkto medinio profilio, garantijos laikas gali būti trumpesnis arba ilgesnis ir yra visada pateikiamas sutartyje, pasirašomoje prieš gamybos proceso pradžią. Garantija užtikrina, kad medinis rėmas nesutrūkinės dėl netinkamo medienos paruošimo ar veikiamas savo svorio (su sąlyga, kad patalpų santykinis oro drėgnumas neviršys 60 %). Garantija taip pat taikoma šioms medinių langų ir durų dalims:

 • Stiklo paketams taikoma 1-10 metų garantija. Garantijos laikotarpiu užtikrinama, kad stiklo paketas savaime neišsihermetizuos (į jo vidų nepateks oro ar dulkių), savaime neskils.
 • Varstymo mechanizmui (apkaustams) dažniausiai taikoma 2-5 metų garantija. Medinių lauko durų varstymo mechanizmui dažniausiai taikoma 2 metų garantija. Medinių terasos durų apkaustams dažniausiai taikoma 5 metų garantija. Užtikrinama, kad medinių langų ir durų vyriai garantijos laikotarpiu laikys varstomą dalį, savaime neišlūš ir neims rūdyti.
 • Medinių terasos durų rankenoms ir spynų mechanizmams įprastai taikoma 2 metų garantija.
 • Dažų ir lako dangai dažniausiai taikoma 2-5 metų garantija, priklausomai nuo pasirinktos dangos. Pasibaigus šiam laikotarpiui, patariama medinius gaminius pakartotinai lakuoti / dažyti*. Garantija numato, kad danga nesutrūkinės, neatšoks (su sąlyga, kad patalpų santykinis oro drėgnumas neviršys 60 %). Garantija dažų dangai galioja tik tuo atveju, jeigu kartą per metus medienos paviršius yra atnaujinimas specialiu pieneliu.
 • Medinių langų ir durų kaustymui aliuminiu ir aliuminio nuolajoms dažniausiai išskiriama 5 metų garantija. Garantija numato, kad aliumininės dalys neišsikraipys veikiamos atmosferos veiksnių, nenusilups jų dažai.
 • Tarpinėms taikoma 5 metų garantija, jeigu nenurodyta kitaip. Garantuojama, kad tarpinės neskilinės ir nepasikeis jų elastingumas.
 • Montavimo darbams taikoma 1-5 metų garantija (jeigu per 30 dienų nuo medinio gaminio sumontavimo yra padaroma jo apdaila). Garantija užtikrina sandarumą siūlėse tarp medinio gaminio ir sienos (jeigu toks sandarinimas atliekamas pagal sutartį), tarp medinio rėmo ir varstomos dalies.
 • Apdailos darbams suteikiama 1-2 metų garantija.

* Rekomendacijos dėl medinių langų ir durų dangos atnaujinimo:
Šviesi skaidri danga iš lauko pusės – patariama iš naujo lakuoti / dažyti po 2 metų.
Tamsi skaidri danga iš lauko pusės – patariama iš naujo lakuoti / dažyti po 3 metų.
Spalvotas neskaidrus dažymas – patariama iš naujo dažyti po 5 metų.

Aliuminio langų ir durų garantija

Aliuminio langams ir durims taikoma 5 metų garantija, jeigu nenumatyta kitaip. Priklausomai nuo pasirinkto aliuminio profilio, garantijos laikas gali būti trumpesnis arba ilgesnis ir yra visada numatomas sutartyje, pasirašomoje prieš gamybos proceso pradžią. Garantija taip pat taikoma šioms aliuminio langų ir durų dalims:

 • Aliuminio profiliams dažniausiai taikoma 5 metų garantija (ši garantija taikoma kai kartu užsakomi montavimo ir / ar apdailos darbai, kitu atveju garantijas suteikia šias paslaugas įvykdžiusi įmonė).
 • Stiklo paketams taikoma 1-10 metų garantija. Garantijos laikotarpiu užtikrinama, kad stiklo paketas savaime neišsihermetizuos (į jo vidų nepateks oro), savaime neskils.
 • Varstymo mechanizmui (apkaustams) taikoma 1-10 metų garantija.
 • Montavimo darbams taikoma 1-5 metų garantija (jeigu per 30 dienų nuo aliuminio lango ar durų sumontavimo yra padaroma jų apdaila).
 • Apdailos darbams suteikiama 1-2 metų garantija.

Balkonų stiklinimo garantija

Balkonų stiklinimo garantijos priklauso nuo balkonų stiklinimo tipo. Balkonų stiklinimui plastikiniais langais galioja bendra plastikinių langų garantija, kuri yra numatoma sutartyje, pasirašomoje prieš gamybos proceso pradžią. Balkonų stiklinimui aliuminiu dažniausiai suteikiama 5 metų garantija tiek gaminiui, tiek stiklams, tiek montavimo darbams.

Kitų gaminių garantija

Šarvuotoms durims taikoma 1-5 metų garantija.
Garažo vartams taikoma 2 metų garantija.
Roletams taikoma 12 mėnesių garantija.
Vidinėms žaliuzėms taikoma 12 mėnesių garantija.
Apsauginėms žaliuzėms taikoma 2 metų garantija.
Tinkleliams nuo vabzdžių taikoma 12 mėnesių garantija.

* Garantijos laikotarpis gali būti ilgesnis arba trumpesnis, priklausomai nuo pasirinkto gaminio, todėl tikslią informaciją rasite sutartyje arba paskambinę mūsų vadybininkams.

Papildomos sąlygos

Garantija nesuteikiama tuo atveju, kai abiejų šalių patvirtintoje užsakymo sutartyje arba jos priede pažymėta sąlyga „garantija nesuteikiama“. Jeigu sutartyje nenumatyta kitaip, garantinio termino laikotarpiu atsiradusius gaminių defektus, jeigu jie atsirado ne dėl pirkėjo kaltės, gamintojas įsipareigoja nemokamai pašalinti. Jeigu defektų pašalinti neįmanoma, gamintojas įsipareigoja per sutartą laiką nekokybišką gaminį pakeisti nauju. Jeigu apžiūros metu nustatoma, kad defektai atsirado dėl pirkėjo kaltės arba pirkėjo pretenzija yra be pagrindo, pirkėjas privalo gamintojui atlyginti apžiūros išlaidas (transporto, darbo laiko). Jeigu nesutariama dėl defektų kilmės, gaminius įvertina nepriklausomi ekspertai. Pirkėjas ir gamintojas vadovaujasi šių ekspertų pateiktomis išvadomis.

Pasiūlymas

Pasirinkite gaminį ir sužinokite jo kainą

Krepšelyje:

Bendra suma: Eur

Nuolaida: - 0 Eur

Viso su nuolaida: 0 Eur

Pasitarti su specialistu
Peržiūrėti krepšelį
Nuolaidos dydis priklauso nuo bendros sumos. Kainos skaičiuojamos su paklaida. Dėl galutinės kainos prašome susisiekti.

Susisiekite

Tel. 863 911911

info@alangaidurys.lt

Langai durys info