Skambinkite 863 911911

Kainų
skaičiuoklės

 • Gaminys: Pasirinkite
  Plastikiniai langai Plastikinės durys Balkonų stiklinimas Šarvuotos durys Garažo vartai Roletai žaliuzės tinkleliai
 • Tipas: Pasirinkite
  Varstomi plastikiniai langai 2 dalių viena varstoma 2 varstomų dalių be stulpelio 3 dalių viena varstoma 3 dalių dvi varstomos 4 dalių dvi varstomos Atverčiamas plastikinis langas Nevarstomas plastikinis langas 2 dalių nevarstomas Arkinis plastikinis langas
 • Profilis: Pasirinkite
  Ekonominis pigus profilis Pasyvus šiltas profilis Atsidarantis į lauką profilis
 • Išmatavimai: 500 * 500

  Įveskite matmenis milimetrais (aukštis * plotis)

  *
  aukštis: 500 - 2100, plotis: 500 - 1600
 • Spalva: Pasirinkite
  Išorė balta vidus baltas Išorė su spalva vidus baltas Išorė ir vidus su spalva
 • Stiklo paketai: Pasirinkite
  2 STIKLŲ STIKLO PAKETAS: Standartinis skaidrus Matinis nepermatomas Tonuotas atspindintis Raštuotas dekoratyvinis Saugus atsparus dūžiui Saulės kontrolės 3 STIKLŲ STIKLO PAKETAS: Standartinis skaidrus Matinis nepermatomas Tonuotas atspindintis Raštuotas dekoratyvinis Saugus atsparus dūžiui Saulės kontrolės
 • Varstymo priedai: Pasirinkite
  Laipsninis atvertimas Rakinama rankenėlė Priešįsilaužiminė rankenėlė
 • Orlaidės: Pasirinkite
  Be orlaidės Vertikali (tarybinė) Horizontali cilindrinė Horizontali automatinė
 • Vidaus palangės: Pasirinkite
  Be palangės Medžio drožlių balta Medžio drožlių su spalva Plastikinė balta Plastikinė su spalva
  Plotis :
 • Lauko palangės: Pasirinkite
  Be palangės Skardinė cinkuota Skardinė su spalva
  Plotis :
 • Dekoratyviniai padalijimai: Pasirinkite
  Be padalinimų Stiklo paketo viduje Ant stiklo paketo
  Vertikalių padailinimų kiekis :
  Horizontalių padailinimų kiekis :
 • Montavimo darbai: Pasirinkite
  Be montavimo darbų Su montavimo darbais Tik pristatymas
 • Papildomi parinkimai: Pasirinkite
  Hidroizoliacinė juosta Išsiplečianti juosta Difuzinė juosta Langų priežiūros rinkinys Plastikinis rėmelis į stiklo paketą

Naudojimosi taisyklės

Naudojimosi tasyklės

1. Įžanga

1.1. Šios Naudojimosi taisyklės (toliau – taisyklės) reglamentuoja Jūsų naudojimąsi šia Uab Statchema (toliau – Statchema) interneto svetaine alangaidurys.lt (toliau – svetainė), naudojimąsi Statchema interneto parduotuvės paslaugomis. Prisijungdami prie interneto svetainės ar užsakydami gaminius Jūs sutinkate su taisyklėmis, nepriklausomai nuo to, ar esate registruotas svetainės vartotojas, ar ne.

1.2. Statchema pasilieka teisę bet kuriuo metu sustabdyti arba nutraukti Jūsų prieigą ir naudojimąsi interneto svetaine.

1.3. Statchema neatsako už šios svetainės turinį ar jos peržiūrą, jei tai prieštarauja įstatymams, kurie taikomi toje vietoje, iš kurios prisijungėte prie svetainės. Jei turite kokių nors abejonių, Jums reikėtų nebesinaudoti šia svetaine.

1.4. Šios Taisyklės neriboja ir jokiais atvejais negali būti suprantamos kaip ribojančios pirkėjų teises, kurias nustato Lietuvos Respublikoje galiojantys teisės aktai.

1.5. Sudaryti sutartis svetainėje turi teisę tik tie asmenys, kurie pagal Lietuvos Respublikos civilinį kodeksą yra veiksnūs ir gali sudaryti atitinkamas sutartis.

1.6. Visos svetainėje pateikiamos kainos nėra tikslios nėra galutinės ir visad yra perkaičiuojamos prieš užsakant prekes.

2. Naudojimas

2.1. Visa šioje svetainėje pateikta medžiaga, jei nenurodyta kitaip, priklauso Statchema ar yra licencijuojama.

2.2. Be raštiško Statchema sutikimo Jūs negalite atlikti bet kurio iš šių veiksmų:

2.2.1. pašalinti autorių ar prekinius ženklus iš bet kokių šiose taisyklėse aprašytų turinio kopijų;

2.2.2. sistemiškai parsisiunčiant ir saugant bet kokį turinį, kurti elektroninę ar rankiniu būdu atkurtą duomenų bazę;

2.2.3. dėti nuorodą į svetainės turinį arba talpinti svetainės turinį per rėmą (frame) į kitos interneto svetainės turinį;

2.2.4. keisti turinį iš svetainės parsisiųstame dokumente.

2.3. Naudojantis šia svetaine, draudžiama naudoti bet kokį logotipą, pavadinimą arba prekinį ženklą, priklausantį Statchema ar bet kuriam iš jo tiekėjų ar partnerių, išskyrus, kai informacija peržiūrima atsitiktinai arba atsisiunčiama su bet kokiu turiniu.

2.4. Jūs prisiimate atsakomybę už naudojimąsi svetaine už savo ar kito asmens prisijungimą prie svetainės naudojantis Jūsų vartotojo vardu ir slaptažodžiu (kartu – „Identifikaciniai duomenys“) ir patys privalote užkirsti kelią neteisėtam naudojimusi Jūsų Identifikaciniais duomenimis. Jeigu manote, kad buvo padarytas saugumo pažeidimas, pvz., Jūsų Identifikacinių duomenų atskleidimas, vagystė ar neteisėtas naudojimas, nedelsdami praneškite apie tai Statchema el. paštu info@alangaidurys.lt. Tačiau Statchema neprisiima jokios atsakomybės dėl Jūsų ar su Jumis susijusių trečiųjų asmenų patirtos žalos, nuostolių ar nepatogumų, atsiradusių dėl duomenų atskleidimo, vagystės ar neteisėto naudojimosi jais.

2.5. Visos sutartys Interneto Svetainėje yra sudaromos elektronine forma, naudojant ryšio priemones (kompiuterių tinklus).

2.6. Svetainė nėra elektroninė parduotuvė- visų Jus dominančių gaminių kainas visais atvejais perskaičiuoja Statchema vadybininkai.

3. Statchema atsakomybės apribojimai

3.1. Šioje svetainėje naudojama informacija yra skirta bendriesiems informacijos suteikimo tikslams ir nėra taikoma Jūsų konkretiems reikalavimams. Nors Statchema deda pagrįstas pastangas, kad šioje svetainėje pateiktų tikslią, pilną ir atnaujintą informaciją, Statchema nesuteikia jokių garantijų ir nedaro jokių pareiškimų dėl jos tikslumo, pilnumo ar naujumo. Statchema ir jos asocijuotosios įmonės neprisiima atsakomybės dėl jokių teiginių svetainėje ir jų patikimumo.

3.2. Tiek, kiek leidžia įstatymai, Statchema netaiko jokių garantijų ir sąlygų (išreikštų ar numanomų) dėl svetainės turinio, prieinamumo ar kitų garantijų. Nors Statchema naudojasi antivirusine programine įranga, kad apsaugotų svetainės turinį, Statchema negarantuoja, kad svetainėje (ar atsisiunčiamuose failuose) nėra virusų. Patariame naudotis savo atsargumo priemonėmis.

3.3. Neišskiriant mirties ar asmens sužalojimo atvejų, kylančių dėl aplaidumo, Statchema neprisiima jokios atsakomybės už nuostolius ar žalą, kuriuos patyrėte naudodamasis svetaine, įskaitant, bet neapsiribojant tiesiogine, netiesiogine, realia, atsitiktine, baudžiamąja, specialia ar šalutine žala, prarastu uždarbiu, pajamomis ar pelnu, prarastais ar pažeistais duomenimis ar kitais komerciniais ar ekonominiais nuostoliais, kurie kyla dėl Jūsų naudojimosi ar negalėjimo pasinaudoti šia svetaine, net jeigu Statchema buvo pranešta apie tokios žalos galimybę ar tokią žalą buvo galima numatyti. Naudodamasis šia interneto svetaine, sutinkate, kad šis apribojimas būtų taikomas visam turiniui, produktams ar paslaugoms, teikiamoms šioje svetainėje (išskyrus atvejus, kai šiems produktams ar paslaugoms taikomos kitos sąlygos).

3.4. Statchema interneto svetainėje pateikti duomenys apie pirkėją yra naudojami tik sutarčių sudarymo ir vykdymo tikslais. Šiuos duomenis rinkodaros tikslais Statchema turi teisę naudoti tik gavusi pirkėjo sutikimą.

3.5. Statchema garantuoja interneto svetainėje parduodamų prekių ir paslaugų kokybę kurių detalesnės sąlygos nustatomos sutartyje.

4. Trečiųjų šalių interneto svetainės

4.1. Šioje interneto svetainėje naudojamos nuorodos į kitas interneto svetaines ar WAP interneto svetaines, kurios priklauso arba yra administruojamos kitų šalių (toliau – Trečiųjų šalių svetainės). Šios nuorodos yra pateikiamos tik Jūsų patogumui. Jums naudojantis šiomis nuorodomis, Jūs galite išeiti iš šios svetainės arba uždaryti nuorodą. Statchema nėra peržiūrėjusi visų Trečiųjų šalių svetainių ar tokio įrėminto jų turinio ir nekontroliuoja bei nėra atsakingas už jų veikimą, turinį, privatumo politiką ar saugumą. Statchema siūlymu, prieš naudodamiesi svetaine ar įvesdami savo asmeninius duomenis, turėtumėte susipažinti su konkrečios Trečiosios šalies svetainės privatumo politika.

4.2. Statchema netvirtina ir nedaro jokių pareiškimų dėl Trečiosios šalies svetainės turinio ar joje siūlomų produktų ar teikiamų paslaugų. Jūs pats prisiimate riziką už naudojimąsi Trečiųjų šalių svetainėmis, o Statchema neprisiima atsakomybės už jokius nuostolius ar žalą, kuriuos Jūs galite patirti prisijungdamas prie tokių svetainių ar jomis naudodamasis.

4.3. Šios sąlygos taikomos tik Jūsų prieigai prie šios svetainės ir naudojimuisi ja. Jeigu paspaudžiate vieną iš šioje svetainėje nurodytų nuorodų, kad prisijungtumėte prie Trečiosios šalies svetainės (pvz., mūsų verslo partnerių svetainių), tokių svetainių atsidarymui, naudojimuisi ir bet kokiems per jas atliekamiems pirkimams ar pateikiamiems užsakymams galioja atskiros sąlygos, kurių Jūs ir trečioji šalis įsipareigojate laikytis, ir Statchema negali prisiimti atsakomybės už jokius nuostolius ar žalą, kuri gali kilti dėl sandorių, sudarytų naudojantis tokiomis svetainėmis.

5. Sąlygų pakeitimai

5.1. Statchema pasilieka teisę keisti bet kurią svetainės dalį bei šias Sąlygas. Statchema neįsipareigoja apie tai pranešti patalpindamas šiuos pakeitimus svetainėje. Jūsų naudojimasis svetaine, paskelbus padarytus pakeitimus, reiškia Jūsų sutikimą su padarytais pakeitimais.

6. Bendroji informacija

6.1. Naudojantis šia svetaine taikomi Lietuvos Respublikos teisės aktai.

6.2. Šios Taisyklės nustato bendrąsias Statchema interneto svetainėje pateikiamos informacijos sąlygas. Statchema pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti šias Taisykles, ir tokie pasikeitimai įsigalioja kitą dieną po jų paskelbimo Statchema interneto svetainėje.

Pasiūlymas

Pasirinkite gaminį ir sužinokite jo kainą

Krepšelyje:

Bendra suma: Eur

Nuolaida: - 0 Eur

Viso su nuolaida: 0 Eur

Pasitarti su specialistu
Peržiūrėti krepšelį
Nuolaidos dydis priklauso nuo bendros sumos. Kainos skaičiuojamos su paklaida. Dėl galutinės kainos prašome susisiekti.

Susisiekite

Tel. 863 911911

info@alangaidurys.lt

Langai durys info