Skambinkite 863 911911

Kainų
skaičiuoklės

 • Gaminys: Pasirinkite
  Plastikiniai langai Plastikinės durys Balkonų stiklinimas Šarvuotos durys Garažo vartai Roletai žaliuzės tinkleliai
 • Tipas: Pasirinkite
  Varstomi plastikiniai langai 2 dalių viena varstoma 2 varstomų dalių be stulpelio 3 dalių viena varstoma 3 dalių dvi varstomos 4 dalių dvi varstomos Atverčiamas plastikinis langas Nevarstomas plastikinis langas 2 dalių nevarstomas Arkinis plastikinis langas
 • Profilis: Pasirinkite
  Ekonominis pigus profilis Pasyvus šiltas profilis Atsidarantis į lauką profilis
 • Išmatavimai: 500 * 500

  Įveskite matmenis milimetrais (aukštis * plotis)

  *
  aukštis: 500 - 2100, plotis: 500 - 1600
 • Spalva: Pasirinkite
  Išorė balta vidus baltas Išorė su spalva vidus baltas Išorė ir vidus su spalva
 • Stiklo paketai: Pasirinkite
  2 STIKLŲ STIKLO PAKETAS: Standartinis skaidrus Matinis nepermatomas Tonuotas atspindintis Raštuotas dekoratyvinis Saugus atsparus dūžiui Saulės kontrolės 3 STIKLŲ STIKLO PAKETAS: Standartinis skaidrus Matinis nepermatomas Tonuotas atspindintis Raštuotas dekoratyvinis Saugus atsparus dūžiui Saulės kontrolės
 • Varstymo priedai: Pasirinkite
  Laipsninis atvertimas Rakinama rankenėlė Priešįsilaužiminė rankenėlė
 • Orlaidės: Pasirinkite
  Be orlaidės Vertikali (tarybinė) Horizontali cilindrinė Horizontali automatinė
 • Vidaus palangės: Pasirinkite
  Be palangės Medžio drožlių balta Medžio drožlių su spalva Plastikinė balta Plastikinė su spalva
  Plotis :
 • Lauko palangės: Pasirinkite
  Be palangės Skardinė cinkuota Skardinė su spalva
  Plotis :
 • Dekoratyviniai padalijimai: Pasirinkite
  Be padalinimų Stiklo paketo viduje Ant stiklo paketo
  Vertikalių padailinimų kiekis :
  Horizontalių padailinimų kiekis :
 • Montavimo darbai: Pasirinkite
  Be montavimo darbų Su montavimo darbais Tik pristatymas
 • Papildomi parinkimai: Pasirinkite
  Hidroizoliacinė juosta Išsiplečianti juosta Difuzinė juosta Langų priežiūros rinkinys Plastikinis rėmelis į stiklo paketą

Apsauginės žaliuzės

Apsauginės žaliuzės

Apsauginių žaliuzių skaičiuoklė

Kainų skaičiuoklėje siūlome populiariausią apsauginių žaliuzių tipą. Pasirinkite „Klasikinės apsauginės žaliuzės“ ir sužinokite kainą.

Pastaba:

Dėl kitų apsauginių žaliuzių tipų susisiekite su mūsų vadybininkais. Visais apsauginių žaliuzių klausimais kreipkitės - arba skambinkite 863-911-911

Apsauginių žaliuzių kainos

Apsauginių žaliuzių kainos priklauso nuo pasirinkto apsauginių žaliuzių tipo (klasikinės apsauginės žaliuzės, integruotos apsauginės žaliuzes, pusapvalės formos apsauginės žaliuzės, apsauginės žaliuzės su tinkleliu nuo vabzdžių). Lentelėje pateikiame apsauginių žaliuzių tipų palyginimą pagal kainą.

Apsauginių žaliuzių tipas Kaina
Klasikinės apsauginės žaliuzės Vidutinė
Integruotos apsauginės žaliuzės Didesnė
Owal tipo apsauginės žaliuzės Didesnė
Apsauginės žaliuzės su tinkleliu nuo vabzdžių Didelė

Be to, svarbus apsauginių žaliuzių judančios dalies (šarvo) juostų aukštis ir storis. Kuo didesnės ir storesnės šarvo juostos, tuo tvirtesnės yra apsauginės žaliuzės, ir kaina kyla aukštyn. Skaičiuoklėje galite suskaičiuoti apsaugines žaliuzes su standartinio dydžio šarvo juostomis. Apsauginių žaliuzių kaina taip pat priklauso nuo pasirinkto valdymo būdo (rankinis, mechaninis, automatinis) ir pageidaujamų spalvų.

Apsauginių žaliuzių konstrukcija

Apsauginių žaliuzių tipai

Apsauginės žaliuzės skirstomos pagal montavimo būdą ir konstrukcijos tipą. Dažniausiai pasitaiko keturių tipų apsauginės žaliuzės.

 • Klasikinės apsauginės žaliuzės yra standartinis apsauginių žaliuzių variantas. Joms gali būti naudojami įvairaus storio ir tvirtumo šarvo profiliai, šarvo dėžutė yra įprastos kampuotos formos. Klasikines apsaugines žaliuzes galima montuoti ant langų, durų, garažo vartų. Jos įprastai tvirtinamos ant lango rėmo, angoje arba ant sienos virš angos. Galima pasirinkti žaliuzių valdymo būdą ir konstrukcijos spalvas.
 • Owal tipo apsauginės žaliuzės išsiskiria savo dizainu. Jos montuojamos su pusapvalės formos kreipiančiosiomis ir šarvo dėžute, kurie gražiai įsilieja į bendrą namo stilių. Dažniausiai šio tipo apsauginės žaliuzės gaminamos su 137 mm – 205 mm pločio dėžutėmis. Jų kaina yra šiek tiek aukštesnė už įprastų klasikinių žaliuzių.
 • Integruotos apsauginės žaliuzės sumontuojamos taip, kad jų dėžutė būtų nepastebima. Šis variantas labai tinka statant ar renovuojant namą, kuomet iš anksto numatoma vieta apsauginių žaliuzių dėžutei. Pabaigus statybos darbus, dėžutė yra paslepiama po sienų apdaila. Apsauginių žaliuzių kreipiančiosios taip pat pritaikomos pagal lango rėmų atspalvį. Sudaromas įspūdis, kad apsauginės žaliuzės kildamos pasislepia sienoje. Tokiu būdu galima sukurti pageidaujamą pastato eksterjerą.
 • Apsauginės žaliuzės su tinkleliu nuo vabzdžių yra praktiškas pasirinkimas. Apsauginių žaliuzių šarvas ir tinklelis nuo vabzdžių yra abu sumontuojami vienoje dėžutėje taip, kad netrukdytų vienas kitam. Angos kraštuose montuojamos dvigubos kreipiančiosios, kurių viena skirta apsauginių žaliuzių šarvui, o kita – tinkleliui nuo vabzdžių. Šio tipo apsauginės žaliuzės leidžia kartu įsigyti du gaminius ir taip sutaupyti.

Apsauginių žaliuzių valdymo būdai

Apsauginių žaliuzių privalumai

Apsauginių žaliuzių garantija

Apsauginėms žaliuzėms dažniausiai taikoma 2 m. garantija, jeigu nenurodyta kitaip. Garantijos laikas gali būti trumpesnis ar ilgesnis priklausomai nuo apsauginių žaliuzių tipo ir yra visuomet numatomas sutartyje, pasirašomoje prieš gamybos proceso pradžią.
 

Apsauginės žaliuzės

Pasiūlymas

Pasirinkite gaminį ir sužinokite jo kainą

Krepšelyje:

Bendra suma: Eur

Nuolaida: - 0 Eur

Viso su nuolaida: 0 Eur

Pasitarti su specialistu
Peržiūrėti krepšelį
Nuolaidos dydis priklauso nuo bendros sumos. Kainos skaičiuojamos su paklaida. Dėl galutinės kainos prašome susisiekti.

Susisiekite

Tel. 863 911911

info@alangaidurys.lt

Langai durys info