Skambinkite 863 911911

Kainų
skaičiuoklės

 • Gaminys: Pasirinkite
  Plastikiniai langai Plastikinės durys Balkonų stiklinimas Šarvuotos durys Garažo vartai Roletai žaliuzės tinkleliai
 • Tipas: Pasirinkite
  Varstomi plastikiniai langai 2 dalių viena varstoma 2 varstomų dalių be stulpelio 3 dalių viena varstoma 3 dalių dvi varstomos 4 dalių dvi varstomos Atverčiamas plastikinis langas Nevarstomas plastikinis langas 2 dalių nevarstomas Arkinis plastikinis langas
 • Profilis: Pasirinkite
  Ekonominis pigus profilis Pasyvus šiltas profilis Atsidarantis į lauką profilis
 • Išmatavimai: 500 * 500

  Įveskite matmenis milimetrais (aukštis * plotis)

  *
  aukštis: 500 - 2100, plotis: 500 - 1600
 • Spalva: Pasirinkite
  Išorė balta vidus baltas Išorė su spalva vidus baltas Išorė ir vidus su spalva
 • Stiklo paketai: Pasirinkite
  2 STIKLŲ STIKLO PAKETAS: Standartinis skaidrus Matinis nepermatomas Tonuotas atspindintis Raštuotas dekoratyvinis Saugus atsparus dūžiui Saulės kontrolės 3 STIKLŲ STIKLO PAKETAS: Standartinis skaidrus Matinis nepermatomas Tonuotas atspindintis Raštuotas dekoratyvinis Saugus atsparus dūžiui Saulės kontrolės
 • Varstymo priedai: Pasirinkite
  Laipsninis atvertimas Rakinama rankenėlė Priešįsilaužiminė rankenėlė
 • Orlaidės: Pasirinkite
  Be orlaidės Vertikali (tarybinė) Horizontali cilindrinė Horizontali automatinė
 • Vidaus palangės: Pasirinkite
  Be palangės Medžio drožlių balta Medžio drožlių su spalva Plastikinė balta Plastikinė su spalva
  Plotis :
 • Lauko palangės: Pasirinkite
  Be palangės Skardinė cinkuota Skardinė su spalva
  Plotis :
 • Dekoratyviniai padalijimai: Pasirinkite
  Be padalinimų Stiklo paketo viduje Ant stiklo paketo
  Vertikalių padailinimų kiekis :
  Horizontalių padailinimų kiekis :
 • Montavimo darbai: Pasirinkite
  Be montavimo darbų Su montavimo darbais Tik pristatymas
 • Papildomi parinkimai: Pasirinkite
  Hidroizoliacinė juosta Išsiplečianti juosta Difuzinė juosta Langų priežiūros rinkinys Plastikinis rėmelis į stiklo paketą

Balkonų stiklinimo montavimas

Balkonų stiklinimo montavimas

Balkonų stiklinimo montavimo skaičiuoklė

Pasirinkite pageidaujamas balkonų stiklinimo montavimo ir pristatymo paslaugas ir sužinokite kainą. Balkonų įstiklinimo ir pristatymo kainos yra preliminarios ir priklauso nuo atstumo iki Jūsų gyvenamosios vietos.

 • Pasirinkite „Be montavimo darbų“, jeigu paruoštą balkono stiklinimo konstrukciją pasiimsite tiesiai iš gamyklos.
 • Pasirinkite Su montavimo darbais, jeigu norite suskaičiuoti kiek preliminariai kainuotų balkono įstiklinimo (montavimo ir demontavimo) darbai.
 • Pasirinkite Tik pristatymas, jeigu paruoštą balkono stiklinimo konstrukciją reikės pristatyti netolimu atstumu.

Pastaba:
Visais balkonų stiklinimo montavimo ir transportavimo klausimais kreipkitės - arba skambinkite 863-911-911

Balkonų stiklinimo montavimo kainos

Balkonų stiklinimo montavimo kainos priklauso nuo gaminio išmatavimų, konstrukcijos sudėtingumo ir montavimui naudotų izoliacinių medžiagų. Montavimo ir pristatymo paslaugų kainos yra panašios tiek stiklinant balkoną aliuminio sistema, tiek stiklinant plastikiniais langais.

Balkonų stiklinimo montavimo svarba

Balkonų stiklinimo plastikiniais langais montavimas

Balkoną stiklinant plastikiniais langais, montavimo darbai yra panašūs kaip ir montuojant plastikinius langus. Labiausiai paplitę yra du balkonų stiklinimo plastikiniais langais būdai:

 • gręžiami per rėmą – tvirtinimas varžtais,
 • tvirtinimas montavimo skardelėmis (arba kitaip montavimo plokštelėmis).

Balkonų stiklinimo montavimo būdas parenkamas pagal kliento pageidavimus ir balkono ypatybes. Kai naudojami varžtai, plastikiniame rėme išgręžiamos atitinkamo dydžio skylutės. Balkono stiklinimo rėmas tvirtinamas angoje specialiais murvaržčiais, plytsraigčiais, inkarais ar kitos rūšies tam pritaikytais varžtais. Varžtų galvutes galima paslėpti specialiais dangteliais, arba įgilinti rėme, kad nesimatytų.

Naudojant cinkuotas montavimo skardeles, balkono stiklinimo rėmas yra pirmiausia pritvirtinamas prie skardelių: jos prikalamos tam skirtose plastikinio rėmo vietose. Tuomet visa konstrukcija tvirtinama lango angoje pagal reikalavimus atitinkamu skaičiumi varžtų. Montavimo skardelės yra pranašesnės tuo, kad montuojant nėra pažeidžiamos plastikinių balkono stiklinimo profilių kameros.

Balkonų stiklinimo plastikiniais langais eiga

Balkonai turi būti stiklinami vadovaujantis nustatytais statybų principais ir taisyklėmis. Rekomenduojama tokia darbų eiga.

 • Paruošiama darbo vieta. Iš balkono išnešami nereikalingi daiktai, ant grindų patiesiamas kartonas ar medžiaga, kuri apsaugos grindis nuo įbrėžimų.
 • Paruošiama anga balkono stiklinimui. Ją reikia užlyginti, nuvalyti paviršių. Jeigu oras labai sausas – rekomenduojama sudrėkinti. Tuomet montažinės putos tvirčiau prikibs prie angos kraštų.
 • Balkono stiklinimo rėmas tvirtinamas angoje, priklausomai nuo pasirinkto tvirtinimo būdo (varžtais arba montavimo skardelėmis). Labai svarbu rėmą įstatyti tiesiai, todėl tikrinamas jo horizontalumas ir vertikalumas, prireikus rėmo padėtis koreguojama kaladėlėmis.
 • Į plastikinį balkono stiklinimo rėmą įstatomos varstomos dalys, primontuojamos rankenėlės. 
 • Į susidariusias ertmes tarp balkono stiklinimo rėmo ir angokraščio įpurškiamos montažinės putos (atsižvelgiant į montavimo būdą, gali būti naudojamos kitos priemonės).
 • Montažinės putos papildomai sandarinamos hidroizoliacinėmis juostomis tiek iš išorės tiek iš vidaus pagal angokraščio tipą.
 • Sumontuojamos palangės.
 • Nuo plastikinių balkono stiklinimo profilių nuimamos apsauginės plėvelės. Jas galima nuimti ir vėliau, tačiau svarbu nedelsti, nes nuo saulės spindulių jos neišvalomai prilimpa. Suteikiama 3 mėnesių garantija, kad apsauginės plėvelės neprilips. Geriausia jas nuimti pabaigus balkono apdailos darbus.
 • Sureguliuojamas balkono stiklinimo varstymo mechanizmas, patikrinamas konstrukcijos sandarumas.

Kai balkoną stiklina specialistas, montavimo darbai užtrunka kelias valandas. Reikia pažymėti, kad balkonų stiklinimo montavimo darbus galima atlikti tiek šiltuoju, tiek ir šaltuoju metų laiku. Dabar naudojamos montažinės putos puikiai veikia esant lauko temperatūrai iki -10 laipsnių, tačiau pagal praktiką patariame balkonų stiklinimo montavimo darbus atlikti ne žemesnėje nei -5 laipsnių temperatūroje.

Balkonų stiklinimo aliuminiu montavimas

Balkonų stiklinimo aliuminiu montavimas yra vykdomas analogiškai kaip ir balkonų stiklinimas plastikiniais langais. Pritvirtinus balkono stiklinimo rėmą, stumdomi elementai yra įstatomi į bėgelius ir užfiksuojami. Jeigu balkonas stiklinamas aliuminio sistema nuo grindų iki lubų, apatinėje dalyje montuojamas saugus stiklas, kuris pritvitinamas stiklajuostėmis.

Papildomas montažinių putų sandarinimas

Balkoną stiklinant plastikine sistema, susidaręs tarpas tarp rėmo ir angokraščių yra užpurškiamas poliuretano putomis, kurios suteikia gerą šilumos ir garso izoliaciją. Kartais tai – vienintelis balkono stiklinimo sandarinimo elementas. Tačiau jeigu montažines putas nuolat veikia saulės spinduliai ir drėgmė, jų savybės gali susilpnėti, viduje gali imti kauptis drėgmė, konstrukcija prasčiau saugos nuo šalčio. Kad taip nenutiktų, specialistai rekomenduoja apsaugoti montažines putas iš vidaus ir lauko papildomomis sandarinimo juostomis. Vadovaujamasi principu, kad iš vidaus būtų sandariau negu iš išorės. Sandarinimo juostos dar vadinamos hidroizoliacinėmis juostomis, ir yra skirstomos pagal tai, kurioje balkono stiklinimo pusėje yra klijuojamos.

 • Vidinės sandarinimo juostos nepraleidžia drėgmės ir oro – patalpoje susidarę garai nepatenka į montažinę siūlę.
 • Išorinės sandarinimo juostos nepraleidžia vandens, bet sudaro sąlygas drėgmei iš siūlės išgaruoti, siūlė „kvėpuoja“.

Balkonų stiklinimo montavimo garantijos

Balkonų stiklinimo montavimo darbams paprastai taikoma 1-5 metų garantija (jeigu per 30 dienų nuo balkono įstiklinimo yra padaroma jo apdaila). Garantijos sąlygos yra numatomos sutartyje, pasirašomoje prieš gamybos proceso pradžią.

Montavimas

Pasiūlymas

Pasirinkite gaminį ir sužinokite jo kainą

Krepšelyje:

Bendra suma: Eur

Nuolaida: - 0 Eur

Viso su nuolaida: 0 Eur

Pasitarti su specialistu
Peržiūrėti krepšelį
Nuolaidos dydis priklauso nuo bendros sumos. Kainos skaičiuojamos su paklaida. Dėl galutinės kainos prašome susisiekti.

Susisiekite

Tel. 863 911911

info@alangaidurys.lt

Langai durys info