Skambinkite 863 911911

Kainų
skaičiuoklės

 • Gaminys: Pasirinkite
  Plastikiniai langai Plastikinės durys Balkonų stiklinimas Šarvuotos durys Garažo vartai Roletai žaliuzės tinkleliai
 • Tipas: Pasirinkite
  Varstomi plastikiniai langai 2 dalių viena varstoma 2 varstomų dalių be stulpelio 3 dalių viena varstoma 3 dalių dvi varstomos 4 dalių dvi varstomos Atverčiamas plastikinis langas Nevarstomas plastikinis langas 2 dalių nevarstomas Arkinis plastikinis langas
 • Profilis: Pasirinkite
  Ekonominis pigus profilis Pasyvus šiltas profilis Atsidarantis į lauką profilis
 • Išmatavimai: 500 * 500

  Įveskite matmenis milimetrais (aukštis * plotis)

  *
  aukštis: 500 - 2100, plotis: 500 - 1600
 • Spalva: Pasirinkite
  Išorė balta vidus baltas Išorė su spalva vidus baltas Išorė ir vidus su spalva
 • Stiklo paketai: Pasirinkite
  2 STIKLŲ STIKLO PAKETAS: Standartinis skaidrus Matinis nepermatomas Tonuotas atspindintis Raštuotas dekoratyvinis Saugus atsparus dūžiui Saulės kontrolės 3 STIKLŲ STIKLO PAKETAS: Standartinis skaidrus Matinis nepermatomas Tonuotas atspindintis Raštuotas dekoratyvinis Saugus atsparus dūžiui Saulės kontrolės
 • Varstymo priedai: Pasirinkite
  Laipsninis atvertimas Rakinama rankenėlė Priešįsilaužiminė rankenėlė
 • Orlaidės: Pasirinkite
  Be orlaidės Vertikali (tarybinė) Horizontali cilindrinė Horizontali automatinė
 • Vidaus palangės: Pasirinkite
  Be palangės Medžio drožlių balta Medžio drožlių su spalva Plastikinė balta Plastikinė su spalva
  Plotis :
 • Lauko palangės: Pasirinkite
  Be palangės Skardinė cinkuota Skardinė su spalva
  Plotis :
 • Dekoratyviniai padalijimai: Pasirinkite
  Be padalinimų Stiklo paketo viduje Ant stiklo paketo
  Vertikalių padailinimų kiekis :
  Horizontalių padailinimų kiekis :
 • Montavimo darbai: Pasirinkite
  Be montavimo darbų Su montavimo darbais Tik pristatymas
 • Papildomi parinkimai: Pasirinkite
  Hidroizoliacinė juosta Išsiplečianti juosta Difuzinė juosta Langų priežiūros rinkinys Plastikinis rėmelis į stiklo paketą

Aliuminio durų palyginimas

Aliuminio durų palyginimas

Aliuminio durys dažniausiai skirstomos pagal paskirtį ir būna trijų tipų: vidaus aliuminio durys, lauko aliuminio durys ir terasos aliuminio durys.

Aliuminio durų varstymo galimybės

Aliuminio durys standartiškai yra tik atidaromos (į vidų arba į išorę), tačiau galima pasirinkti ir kitokį varstymo būdą. Yra keturi populiariausi aliuminio durų varstymo būdai:

 • atidaromos aliuminio durys,
 • atidaromos atverčiamos aliuminio durys,
 • stumdomos aliuminio durys,
 • sulankstomos aliuminio durys.  

Atidaromos aliuminio durys yra standartinis variantas, jas galima atidaryti ir uždaryti, papildomų varstymo funkcijų nėra. Toks aliuminio durų varstymo tipas įprastai naudojamas aliuminio lauko durims. Atidaromos durys yra tvirtos konstrukcijos ir ilgaamžės. Galima pasirinkti atsidarančias į vidų arba atsidarančias į lauką aliuminio duris.
Atidaromos atverčiamos aliuminio durys ne tik atsidaro, bet ir atsiverčia vertikaliai. Toks aliuminio durų varstymo būdas labai patogus kai patalpoje nėra varstomų langų ir vėdinimui naudojamos durys, pvz. kambaryje su balkonu. Atidaromos atverčiamos durys standartiškai atidaromos į patalpos vidų.
Stumdomos aliuminio durys yra modernus aliuminio durų variantas. Jos būna sudarytos iš dviejų ar daugiau segmentų, o duris atidarant vienas ar keli segmentai yra lygiagrečiai nustumiami į šoną. Tai puikus sprendimas nedidelėms patalpoms, kadangi atidarytos durys neužima papildomos vietos kambaryje. Stumdomos aliuminio durys gali būti didesnių nei įprasta matmenų, nes jų konstrukcija yra tvirtesnė. Be to, galima sumontuoti didesnius stiklo paketus, taip sukuriant šviesius namus, iš kurių galėsite grožėtis vaizdu už lango. Stumdomos aliuminio durys puikiai tinka terasoms, balkonams, vidiniam išėjimui į kiemą. Stumdomas duris lengva varstyti, jos juda tyliai.
Sulankstomos aliuminio durys dar gana retos Lietuvoje. Jos sudarytos iš trijų ar daugiau segmentų, kurie susistumia į šonus kaip armonika. Dėl tokios aliuminio durų konstrukcijos, jos gali būti itin plačios. Sulankstomos aliuminio durys puikiai tinka nuosavuose namuose, kai norima sujungti gyvenamąsias patalpas ir sodą ar terasą. Sulankstytos aliuminio durys užima nedaug vietos, o visa konstrukcija juda tyliai ir sklandžiai. Tokios aliuminio durys suteiks Jūsų namams išskirtinumo ir elegancijos.

Vidaus aliuminio durys

Vidaus aliuminio durys dažniausiai gaminamos naudojant šaltas profilių sistemas be terminio intarpo. Jos yra patvarios, gerai sulaiko garsą, yra lengvai varstomos. Aliuminio vidaus durų dizainą galima pasirinkti pagal individualius poreikius ir durų paskirtį. Galimas stiklinimas įvairių rūšių stiklo paketais. Vidaus durims dažniausiai pasirenkami du aliuminio durų tipai:

 • varstomos aliuminio durys,
 • stumdomos aliuminio durys (portalai).

Aliuminio vidaus durys gali būti naudojamos pramoninės paskirties pastatuose, komerciniuose pastatuose ir kitur, kur reikalingas patvarumas ar išskirtinis vaizdas.

Lauko aliuminio durys

Lauko aliuminio durys pasižymi geresnėmis šilumos savybėmis, nes profilyje naudojamas terminis intarpas. Aliuminio lauko durys yra atsparios neigiamiems išorės veiksniams (lietui, šalčiui, karščiui), todėl gali būti eksploatuojamos lauko sąlygomis. Galite pasirinkti įvairų aliuminio lauko durų dizainą – raštuotus, spalvotus, įvairių formų stiklo paketus, norimą aliuminio durų spalvą. Įprastai lauko aliuminio durys yra atidaromos tik į išorę ir neturi papildomų varstymo padėčių. Saugumui užtikrinti montuojamos įvairių saugumo klasių spynos.

Terasos aliuminio durys

Pasiūlymas

Pasirinkite gaminį ir sužinokite jo kainą

Krepšelyje:

Bendra suma: Eur

Nuolaida: - 0 Eur

Viso su nuolaida: 0 Eur

Pasitarti su specialistu
Peržiūrėti krepšelį
Nuolaidos dydis priklauso nuo bendros sumos. Kainos skaičiuojamos su paklaida. Dėl galutinės kainos prašome susisiekti.

Susisiekite

Tel. 863 911911

info@alangaidurys.lt

Langai durys info