Skambinkite 863 911911

Kainų
skaičiuoklės

 • Gaminys: Pasirinkite
  Plastikiniai langai Plastikinės durys Balkonų stiklinimas Šarvuotos durys Garažo vartai Roletai žaliuzės tinkleliai
 • Tipas: Pasirinkite
  Varstomi plastikiniai langai 2 dalių viena varstoma 2 varstomų dalių be stulpelio 3 dalių viena varstoma 3 dalių dvi varstomos 4 dalių dvi varstomos Atverčiamas plastikinis langas Nevarstomas plastikinis langas 2 dalių nevarstomas Arkinis plastikinis langas
 • Profilis: Pasirinkite
  Ekonominis pigus profilis Pasyvus šiltas profilis Atsidarantis į lauką profilis
 • Išmatavimai: 500 * 500

  Įveskite matmenis milimetrais (aukštis * plotis)

  *
  aukštis: 500 - 2100, plotis: 500 - 1600
 • Spalva: Pasirinkite
  Išorė balta vidus baltas Išorė su spalva vidus baltas Išorė ir vidus su spalva
 • Stiklo paketai: Pasirinkite
  2 STIKLŲ STIKLO PAKETAS: Standartinis skaidrus Matinis nepermatomas Tonuotas atspindintis Raštuotas dekoratyvinis Saugus atsparus dūžiui Saulės kontrolės 3 STIKLŲ STIKLO PAKETAS: Standartinis skaidrus Matinis nepermatomas Tonuotas atspindintis Raštuotas dekoratyvinis Saugus atsparus dūžiui Saulės kontrolės
 • Varstymo priedai: Pasirinkite
  Laipsninis atvertimas Rakinama rankenėlė Priešįsilaužiminė rankenėlė
 • Orlaidės: Pasirinkite
  Be orlaidės Vertikali (tarybinė) Horizontali cilindrinė Horizontali automatinė
 • Vidaus palangės: Pasirinkite
  Be palangės Medžio drožlių balta Medžio drožlių su spalva Plastikinė balta Plastikinė su spalva
  Plotis :
 • Lauko palangės: Pasirinkite
  Be palangės Skardinė cinkuota Skardinė su spalva
  Plotis :
 • Dekoratyviniai padalijimai: Pasirinkite
  Be padalinimų Stiklo paketo viduje Ant stiklo paketo
  Vertikalių padailinimų kiekis :
  Horizontalių padailinimų kiekis :
 • Montavimo darbai: Pasirinkite
  Be montavimo darbų Su montavimo darbais Tik pristatymas
 • Papildomi parinkimai: Pasirinkite
  Hidroizoliacinė juosta Išsiplečianti juosta Difuzinė juosta Langų priežiūros rinkinys Plastikinis rėmelis į stiklo paketą

Aliuminio durų varstymo priedai

Aliuminio durų varstymo priedai

Aliuminio durų varstymo priedų skaičiuoklė

Pasirinkite pageidaujamus aliuminio durų varstymo priedus ir sužinokite jų kainą.
Pastaba:
Apie visus kitus aliuminio durų varstymo priedus papasakos ir kainą suskaičiuoti padės aliuminio durų specialistas. Visais klausimais dėl aliuminio durų varstymo priedų kreipkitės - arba skambinkite 863-911-911

Aliuminio durų varstymo priedų kainos

Aliuminio durų varstymo priedai kainuoja papildomai, bet daugeliu atvejų kainos nėra aukštos. Paslėptų vyrių ir rankenų kainos yra nedidelės. Brangiau kainuoja automatinis aliuminio durų valdymas.

Aliuminio durų varstymo priedai

Aliuminio durims siūlomi kelių rūšių varstymo priedai, kurie suteikia daugiau komforto ir saugumo, pagerina aliuminio durų išvaizdą. Žemiau pateikiame šių priedų aprašymus. Norėdami sužinoti daugiau apie aliuminio durų priedus ir kainas, susisiekite su mūsų vadybininkais.
Įvairios rankenos. Aliuminio durims galima parinkti įvairių tipų rankenas pagal namų ar biuro stilių. Visos aliuminio durų rankenos yra ilgaamžės, jomis patogu varstyti duris. Įprastai aliuminio durys komplektuojamos su standartinėmis rankenomis.
Rakinama rankenėlė skirta balkono terasos durims. Ji yra su spyna, kurią prireikus galima užrakinti. Taip apsaugotų durų piktavaliai negalės lengvai atidaryti iš lauko pusės (blokuojamas rankenos prasukimas). Rankenėlė su raktu puikiai tinka kai namuose yra mažų vaikų, kurie gali atsitiktinai atidaryti duris.
Priešįsilaužiminė rankenėlė skirta balkono terasos durims. Tai patentuota aliuminio durų rankenėlė su padidinta apsauga nuo įsilaužimo. Rankenėlėje yra įmontuotas mechanizmas nuo prasukimo, kuris blokuoja bandymus pasukti rankeną pragręžus rėmą iš lauko pusės. Aliuminio durų saugumą dar labiau pagerinsite kartu naudodami papildomas apkaustų apsaugas.
Durų pritraukėjas – tai mechanizmas, naudojamas biurų, laiptinių ar kitų patalpų lauko durims automatiškai uždaryti. Mechanizmas montuojamas virš durų, galima reguliuoti uždarymo greitį ir stiprumą.
Stacionari ofisinė rankena dažnai naudojama biurų ir komercinės paskirties aliuminio lauko durims. Dėl savo išlankstytos formos ir dydžio ji yra patogi ir ilgaamžė.
Paslėpti vyriai padeda sukurti vientisą aliuminio durų vaizdą. Šis patobulinimas skirtas aliuminio balkono durims, atidaromoms į išorę. Įprastai uždarius tokias aliuminio duris, išorėje lieka matomi vyriai, o pasitelkus paslėptų vyrių sistemą, išorėje matomas tik vientisas aliuminio durų rėmas.
Automatinis valdymas. Biurų pastatuose ir gyvenamuosiuose namuose sumontuotas aliuminio duris galima sujungti į bendrą sistemą ir valdyti elektriniu būdu. Aliuminio duryse sumontuojamas valdymo mechanizmas, o valdymo mygtukai sumontuojami ant durų rankenėlės arba valdymo skydelyje. Vienu mygtuko paspaudimu galite atidaryti duris ar durų grupę, atversti jas ventiliacijai, uždaryti ir užblokuoti – automatinis durų blokavimas prilygsta aukštos kokybės užraktui. Automatinio valdymo sistema turi integruotus saugumo mechanizmus: yra apsauga nuo pirštų prispaudimo, avarinis užrakto išjungimas tam atvejui, jeigu dingsta elektra, ir kiti. Visi mechanizmai yra paslėpti rėmo ir varčios konstrukcijoje, taigi iš išorės durys nesiskiria nuo kitų aliuminio durų. Automatinis aliuminio durų valdymas yra labai patogus kai vienu kartu reikia atidaryti ar uždaryti daugiau durų. Toks varstymo būdas taip pat padeda žmonėms su negalia. Aliuminio duris galima įjungti į bendrą namo automatizavimo sistemą. Tokiu atveju, aliuminio durys gali būti visai be rankenėlių, sukuriant minimalistinį, modernų stilių.

Aliuminio durų varstymo priedų garantija

Garantija aliuminio durų varstymo priedams atskirai nėra išskiriama, t.y. galioja bendra aliuminio durų garantija, kuri yra numatoma sutartyje, pasirašomoje prieš gamybos proceso pradžią.

Pasiūlymas

Pasirinkite gaminį ir sužinokite jo kainą

Krepšelyje:

Bendra suma: Eur

Nuolaida: - 0 Eur

Viso su nuolaida: 0 Eur

Pasitarti su specialistu
Peržiūrėti krepšelį
Nuolaidos dydis priklauso nuo bendros sumos. Kainos skaičiuojamos su paklaida. Dėl galutinės kainos prašome susisiekti.

Susisiekite

Tel. 863 911911

info@alangaidurys.lt

Langai durys info