Skambinkite 863 911911

Kainų
skaičiuoklės

 • Gaminys: Pasirinkite
  Plastikiniai langai Plastikinės durys Balkonų stiklinimas Šarvuotos durys Garažo vartai Roletai žaliuzės tinkleliai
 • Tipas: Pasirinkite
  Varstomi plastikiniai langai 2 dalių viena varstoma 2 varstomų dalių be stulpelio 3 dalių viena varstoma 3 dalių dvi varstomos 4 dalių dvi varstomos Atverčiamas plastikinis langas Nevarstomas plastikinis langas 2 dalių nevarstomas Arkinis plastikinis langas
 • Profilis: Pasirinkite
  Ekonominis pigus profilis Pasyvus šiltas profilis Atsidarantis į lauką profilis
 • Išmatavimai: 500 * 500

  Įveskite matmenis milimetrais (aukštis * plotis)

  *
  aukštis: 500 - 2100, plotis: 500 - 1600
 • Spalva: Pasirinkite
  Išorė balta vidus baltas Išorė su spalva vidus baltas Išorė ir vidus su spalva
 • Stiklo paketai: Pasirinkite
  2 STIKLŲ STIKLO PAKETAS: Standartinis skaidrus Matinis nepermatomas Tonuotas atspindintis Raštuotas dekoratyvinis Saugus atsparus dūžiui Saulės kontrolės 3 STIKLŲ STIKLO PAKETAS: Standartinis skaidrus Matinis nepermatomas Tonuotas atspindintis Raštuotas dekoratyvinis Saugus atsparus dūžiui Saulės kontrolės
 • Varstymo priedai: Pasirinkite
  Laipsninis atvertimas Rakinama rankenėlė Priešįsilaužiminė rankenėlė
 • Orlaidės: Pasirinkite
  Be orlaidės Vertikali (tarybinė) Horizontali cilindrinė Horizontali automatinė
 • Vidaus palangės: Pasirinkite
  Be palangės Medžio drožlių balta Medžio drožlių su spalva Plastikinė balta Plastikinė su spalva
  Plotis :
 • Lauko palangės: Pasirinkite
  Be palangės Skardinė cinkuota Skardinė su spalva
  Plotis :
 • Dekoratyviniai padalijimai: Pasirinkite
  Be padalinimų Stiklo paketo viduje Ant stiklo paketo
  Vertikalių padailinimų kiekis :
  Horizontalių padailinimų kiekis :
 • Montavimo darbai: Pasirinkite
  Be montavimo darbų Su montavimo darbais Tik pristatymas
 • Papildomi parinkimai: Pasirinkite
  Hidroizoliacinė juosta Išsiplečianti juosta Difuzinė juosta Langų priežiūros rinkinys Plastikinis rėmelis į stiklo paketą

Medinių langų profiliai

Medinių langų profiliai

Medinių langų profilių skaičiuoklė

Pasirinkite pageidaujamą medinių langų profilį ir sužinokite jo kainą. Medinių langų profilius rinkitės pagal kainą, šilumos savybes arba atsidarantį į lauką.

 • Pasirinkite Ekonominis pigus profilis, norėdami suskaičiuoti medinius langus iš standartinio pigaus profilio butui, namui ar komercinėms patalpoms.
 • Pasirinkite Pasyvus šiltas profilis, norėdami suskaičiuoti medinius langus iš ypač šilto profilio pasyviam namui.
 • Pasirinkite Atsidarantis į lauką profilis, norėdami suskaičiuoti skandinaviško tipo medinius langus.

Pastaba:
Visus kitus medinių langų profilius padės suskaičiuoti medinių langų specialistas. Visais medinių langų profilių klausimais kreipkitės - arba skambinkite 863-911-911

Medinių langų profilių kainos

Medinių langų profiliai skiriasi savo kaina. Pigiausi yra ekonominio profilio mediniai langai. Pasyvaus šilto profilio medinių langų kaina yra aukštesnė. Brangiausiai kainuoja skandinaviško tipo, į lauką atidaromi mediniai langai.

Medinių langų profilių tipai

Medinių langų profilių medžiagos

Medinių langų profiliams naudojama natūrali mediena. Dažniausiai pasirenkama pušies, eglės, raudonmedžio, bet galimos ir kitos medienos rūšys (ąžuolas, uosis, maumedis ir kita). Medinių langų profiliai retai kada gaminami iš medžio masyvo – daug tvirtesnis ir patikimesnis yra klijuotos medienos tašas. Tarpusavyje klijuojami trys (ar daugiau) medienos sluoksniai, jie sudedami taip, kad rievės eitų priešingomis kryptimis. Taip išgaunamas mechaniškai atsparesnis, neskilinėjantis, sunkiai pažeidžiamas ir apsaugotas nuo deformacijų tašas. Priklausomai nuo pasirinktos medienos rūšies, smarkiai kinta medinių langų kaina. Pigiausi yra pušies medienos langai, o retesnės medienos langai gali kainuoti net kelis kartus brangiau. Medinių langų profiliams naudojama mediena gali būti dviejų tipų:
Dygiuota mediena yra su šakomis, minimaliais įskilimais ir sakais, kurie kruopščiai pašalinami prieš gaminant tašą.
Nedygiuota arba ištisinė mediena yra be jokių sakų, įskilimų ar šakų, dėl to gaunamas daug gražesnis, „ištisinis“ medienos raštas. Nedygiuota mediena yra gerokai brangesnė. 

Medinių langų profilių nuolajos

Medinių langų išorėje, ant apatinio rėmo tvirtinamos nuolajos – aliumininės plokštelės, kuriomis vanduo nubėga žemyn. Dažniausiai montuojamos dvi nuolajos: viena tvirtinama ant varstomos lango dalies po stiklo paketu, o kita tvirtinama ant lango rėmo. Taip užtikrinama, kad lyjant ar sningant, vanduo nubėgs žemyn, nesikaups ant medinių lango dalių. Nuolajos montuojamos tiek Europietiško tipo (atidaromi į vidų), tiek skandinaviško tipo (atidaromi į išorę) mediniuose languose. Nuolajų kraštai būna su plastikiniais antgaliais, kurie sušvelnina aliumininių plokštelių kampus. Aliumininės nuolajos gali būti standartinių spalvų (aliuminio, balta, ruda) arba dažomos kitomis spalvomis derinant prie medinių langų spalvos.

Medinių langų profilių tarpinės

Mediniai varstomi langai yra užsandarinami naudojant specialias tarpines. Tai minkštos guminės, silikoninės ar kitų medžiagų juostelės, kurios tvirtinamos per visą perimetrą tarp medinio lango rėmo ir varstomos dalies specialiuose grioveliuose. Uždarius langą, tarpinė suspaudžiama ir į patalpos vidų neina šaltis. Medinių langų sandarinimui naudojamos dvi arba trys tarpinės, priklausomai nuo klimato sąlygų:

 • 2 tarpinės yra standartinis variantas, tinka butuose, nuosavuose namuose,
 • 3 tarpinės rekomenduojamos ten kur didesnis vėjas arba statant pasyvų namą, kai reikalinga didesnė šilumos ir garso izoliacija. Plataus profilio mediniai langai būna su trimis sandarinimo tarpinėmis.

Tarpines reikia tinkamai prižiūrėti – bent kartą per metus nuvalyti ir sutepti (geriausia prieš šaltąjį sezoną). Taip jos išliks sandarios 10 – 15metų. Neprižiūrimos tarpinės greičiau susidėvės, jas reikės keisti naujomis.

Medinių langų profilių spalvos

Medinių langų profiliai gali būti lakuojami arba dažomi įvairiomis spalvomis. Galima rinktis standartines ir nestandartines spalvas arba paryškinti medienos natūralią spalvą. Medinių langų profilius galima dengti spalva iš vienos arba iš abiejų pusių (pageidaujant, abi pusės gali būti dengiamos skirtingomis spalvomis).

Medinių langų profilių garantijos

Medinių langų profiliams (staktos ir varčios rėmams) dažniausiai taikoma 5 metų garantija, jeigu nenumatyta kitaip. Priklausomai nuo pasirinkto medinių langų profilio, garantijos laikas gali būti trumpesnis arba ilgesnis ir yra visada pateikiamas sutartyje, pasirašomoje prieš gamybos proceso pradžią. Garantija užtikrina, kad medinis lango rėmas nesutrūkinės dėl netinkamo medienos paruošimo ar veikiamas savo svorio (su sąlyga, kad patalpų santykinis oro drėgnumas neviršys 60 %).

Medinių langų profiliai

Pasiūlymas

Pasirinkite gaminį ir sužinokite jo kainą

Krepšelyje:

Bendra suma: Eur

Nuolaida: - 0 Eur

Viso su nuolaida: 0 Eur

Pasitarti su specialistu
Peržiūrėti krepšelį
Nuolaidos dydis priklauso nuo bendros sumos. Kainos skaičiuojamos su paklaida. Dėl galutinės kainos prašome susisiekti.

Susisiekite

Tel. 863 911911

info@alangaidurys.lt

Langai durys info