Skambinkite 863 911911

Kainų
skaičiuoklės

 • Gaminys: Pasirinkite
  Plastikiniai langai Plastikinės durys Balkonų stiklinimas Šarvuotos durys Garažo vartai Roletai žaliuzės tinkleliai
 • Tipas: Pasirinkite
  Varstomi plastikiniai langai 2 dalių viena varstoma 2 varstomų dalių be stulpelio 3 dalių viena varstoma 3 dalių dvi varstomos 4 dalių dvi varstomos Atverčiamas plastikinis langas Nevarstomas plastikinis langas 2 dalių nevarstomas Arkinis plastikinis langas
 • Profilis: Pasirinkite
  Ekonominis pigus profilis Pasyvus šiltas profilis Atsidarantis į lauką profilis
 • Išmatavimai: 500 * 500

  Įveskite matmenis milimetrais (aukštis * plotis)

  *
  aukštis: 500 - 2100, plotis: 500 - 1600
 • Spalva: Pasirinkite
  Išorė balta vidus baltas Išorė su spalva vidus baltas Išorė ir vidus su spalva
 • Stiklo paketai: Pasirinkite
  2 STIKLŲ STIKLO PAKETAS: Standartinis skaidrus Matinis nepermatomas Tonuotas atspindintis Raštuotas dekoratyvinis Saugus atsparus dūžiui Saulės kontrolės 3 STIKLŲ STIKLO PAKETAS: Standartinis skaidrus Matinis nepermatomas Tonuotas atspindintis Raštuotas dekoratyvinis Saugus atsparus dūžiui Saulės kontrolės
 • Varstymo priedai: Pasirinkite
  Laipsninis atvertimas Rakinama rankenėlė Priešįsilaužiminė rankenėlė
 • Orlaidės: Pasirinkite
  Be orlaidės Vertikali (tarybinė) Horizontali cilindrinė Horizontali automatinė
 • Vidaus palangės: Pasirinkite
  Be palangės Medžio drožlių balta Medžio drožlių su spalva Plastikinė balta Plastikinė su spalva
  Plotis :
 • Lauko palangės: Pasirinkite
  Be palangės Skardinė cinkuota Skardinė su spalva
  Plotis :
 • Dekoratyviniai padalijimai: Pasirinkite
  Be padalinimų Stiklo paketo viduje Ant stiklo paketo
  Vertikalių padailinimų kiekis :
  Horizontalių padailinimų kiekis :
 • Montavimo darbai: Pasirinkite
  Be montavimo darbų Su montavimo darbais Tik pristatymas
 • Papildomi parinkimai: Pasirinkite
  Hidroizoliacinė juosta Išsiplečianti juosta Difuzinė juosta Langų priežiūros rinkinys Plastikinis rėmelis į stiklo paketą

Plastikinių durų palyginimas

Plastikinių durų palyginimas

Plastikinės durys dažniausiai skirstomos pagal paskirtį ir būna trijų tipų: vidaus plastikinės durys, lauko plastikinės durys ir terasos plastikinės durys.

Plastikinių durų varstymo galimybės

Plastikinės durys skiriasi ne tik savo paskirtimi, bet taip pat ir varstymo galimybėmis. Galima išskirti keturis populiariausius variantus:

 • atidaromos plastikinės durys,
 • atidaromos atverčiamos plastikinės durys,
 • stumdomos plastikinės durys,
 • sulankstomos plastikinės durys.  

Atidaromos plastikinės durys yra standartinis plastikinių durų variantas. Plastikines duris galima atidaryti ir uždaryti, papildomų varstymo funkcijų nėra. Toks plastikinių durų varstymo tipas standartiškai naudojamas plastikinėms vidaus durims ir plastikinėms lauko durims. Atidaromos durys yra tvirtos konstrukcijos ir ilgaamžės. Galima pasirinkti atsidarančias į vidų arba atsidarančias į lauką plastikines duris.
Atidaromos atverčiamos plastikinės durys ne tik atsidaro, bet ir atsiverčia vertikaliai, taip pat galima nustatyti mikroventiliacijos padėtį. Toks plastikinių durų varstymo būdas labai patogus kai patalpoje nėra varstomų langų ir vėdinimui naudojamos durys, pvz. kambaryje su balkonu. Atidaromų atverčiamų durų konstrukcija yra ne tokia tvirta kaip atidaromų plastikinių durų. Tokios durys standartiškai atidaromos į patalpos vidų.
Stumdomos plastikinės durys yra modernus plastikinių durų variantas. Jos būna sudarytos iš dviejų ar daugiau segmentų, o duris atidarant vienas ar keli segmentai yra lygiagrečiai nustumiami į šoną. Tai puikus sprendimas nedidelėms patalpoms, kadangi atidarytos durys neužima papildomos vietos kambaryje. Stumdomos plastikinės durys gali būti didesnių nei įprasta matmenų, nes jų konstrukcija yra tvirtesnė. Be to, galima sumontuoti didesnius stiklo paketus, taip sukuriant šviesius namus, iš kurių galėsite grožėtis vaizdu už lango. Stumdomos durys puikiai tinka terasoms, balkonams, vidiniam išėjimui į kiemą. Stumdomas duris lengva varstyti, jos juda tyliai. Stumdomą plastikinių durų dalį galima sustabdyti ir fiksuoti bet kuriame judėjimo taške.
Sulankstomos plastikinės durys dar gana retos Lietuvoje. Jos sudarytos iš trijų ar daugiau segmentų, kurie susistumia į šonus kaip armonika. Dėl tokios plastikinių durų konstrukcijos, jos gali būti itin plačios. Sulankstomos plastikinės durys puikiai tinka nuosavuose namuose, kai norima sujungti gyvenamąsias patalpas ir sodą ar terasą. Sulankstytos plastikinės durys užima nedaug vietos, o visa konstrukcija juda tyliai ir sklandžiai. Tokios durys suteiks Jūsų namams išskirtinumo ir elegancijos.

Vidaus plastikinės durys

Vidaus plastikinės durys yra šiuolaikiškas pasirinkimas įrengiant viešosios paskirties patalpas, nuosavą namą ar butą. Plastikinės vidaus durys yra tvirtos, lengvai varstomos, ilgai išsaugo spalvas, jų nereikia prižiūrėti. Vidaus durims dažniausiai pasirenkami du plastikinių durų tipai:

 • varstomos plastikinės durys,
 • stumdomos plastikinės durys (portalai).

Vidaus plastikinės durys gerai sulaiko garsą. Galima pasirinkti plastikinių vidaus durų stiklo paketus, norimą spalvą, pageidaujamas rankenas (nulenkiamas ar stacionarias). 

Lauko plastikinės durys

Lauko plastikinės durys yra pigus ir praktiškas pasirinkimas viešosios paskirties pastatams, jos taip pat vis dažniau naudojamos kaip pagrindinės namo ar buto įėjimo durys. Plastikinės lauko durys gaminamos iš kelių kamerų profilių, durų vidus įprastai užpildomas izoliacinėmis putomis, taigi jos yra šiltos ir patikimai saugo net per šalčius. Plastikinės lauko durys yra atsparios neigiamam išorės poveikiui (lietui, saulei), joms beveik nereikia priežiūros. Plastikinėms lauko durims naudojama armatūra sustiprina durų konstrukciją, jos tampa mechaniškai tvirtos ir atsparios deformacijai. Galite pasirinkti įvairų plastikinių lauko durų dizainą – raštuotus, spalvotus, įvairių formų stiklo paketus, norimą plastikinių durų spalvą ar medžio imitacijos laminatą. Saugumui užtikrinti montuojamos spynos.

Terasos plastikinės durys

 

Pasiūlymas

Pasirinkite gaminį ir sužinokite jo kainą

Krepšelyje:

Bendra suma: Eur

Nuolaida: - 0 Eur

Viso su nuolaida: 0 Eur

Pasitarti su specialistu
Peržiūrėti krepšelį
Nuolaidos dydis priklauso nuo bendros sumos. Kainos skaičiuojamos su paklaida. Dėl galutinės kainos prašome susisiekti.

Susisiekite

Tel. 863 911911

info@alangaidurys.lt

Langai durys info