Skambinkite 863 911911

Kainų
skaičiuoklės

 • Gaminys: Pasirinkite
  Plastikiniai langai Plastikinės durys Balkonų stiklinimas Šarvuotos durys Garažo vartai Roletai žaliuzės tinkleliai
 • Tipas: Pasirinkite
  Varstomi plastikiniai langai 2 dalių viena varstoma 2 varstomų dalių be stulpelio 3 dalių viena varstoma 3 dalių dvi varstomos 4 dalių dvi varstomos Atverčiamas plastikinis langas Nevarstomas plastikinis langas 2 dalių nevarstomas Arkinis plastikinis langas
 • Profilis: Pasirinkite
  Ekonominis pigus profilis Pasyvus šiltas profilis Atsidarantis į lauką profilis
 • Išmatavimai: 500 * 500

  Įveskite matmenis milimetrais (aukštis * plotis)

  *
  aukštis: 500 - 2100, plotis: 500 - 1600
 • Spalva: Pasirinkite
  Išorė balta vidus baltas Išorė su spalva vidus baltas Išorė ir vidus su spalva
 • Stiklo paketai: Pasirinkite
  2 STIKLŲ STIKLO PAKETAS: Standartinis skaidrus Matinis nepermatomas Tonuotas atspindintis Raštuotas dekoratyvinis Saugus atsparus dūžiui Saulės kontrolės 3 STIKLŲ STIKLO PAKETAS: Standartinis skaidrus Matinis nepermatomas Tonuotas atspindintis Raštuotas dekoratyvinis Saugus atsparus dūžiui Saulės kontrolės
 • Varstymo priedai: Pasirinkite
  Laipsninis atvertimas Rakinama rankenėlė Priešįsilaužiminė rankenėlė
 • Orlaidės: Pasirinkite
  Be orlaidės Vertikali (tarybinė) Horizontali cilindrinė Horizontali automatinė
 • Vidaus palangės: Pasirinkite
  Be palangės Medžio drožlių balta Medžio drožlių su spalva Plastikinė balta Plastikinė su spalva
  Plotis :
 • Lauko palangės: Pasirinkite
  Be palangės Skardinė cinkuota Skardinė su spalva
  Plotis :
 • Dekoratyviniai padalijimai: Pasirinkite
  Be padalinimų Stiklo paketo viduje Ant stiklo paketo
  Vertikalių padailinimų kiekis :
  Horizontalių padailinimų kiekis :
 • Montavimo darbai: Pasirinkite
  Be montavimo darbų Su montavimo darbais Tik pristatymas
 • Papildomi parinkimai: Pasirinkite
  Hidroizoliacinė juosta Išsiplečianti juosta Difuzinė juosta Langų priežiūros rinkinys Plastikinis rėmelis į stiklo paketą

Plastikinių durų profiliai

Plastikinių durų profiliai

Plastikinių durų profilių skaičiuoklė

Plastikinių durų profilį rinkitės pagal kainą, šilumos savybes arba atsidarančias į lauką skandinaviško tipo plastikines duris.

 • Pasirinkite Ekonominis pigus profilis, norėdami suskaičiuoti plastikines duris iš standartinio pigaus profilio sodui, namui ar komercinėms patalpoms.
 • Pasirinkite Pasyvus šiltas profilis, norėdami suskaičiuoti plastikines duris iš ypač šilto profilio pasyviam namui.
 • Pasirinkite Atsidarantis į lauką profilis, norėdami suskaičiuoti skandinaviško tipo plastikines duris.

Pastaba:
Visus kitus plastikinių durų profilius padės suskaičiuoti plastikinių durų specialistas. Visais plastikinių durų profilių klausimais kreipkitės - arba skambinkite 863-911-911

Plastikinių durų profilių kainos

Plastikinių durų profilių kainos priklauso nuo gamybai naudotų medžiagų, profilio pločio, jo vidinės struktūros, pagaminimo šalies. Vokiški ir skandinaviški plastikinių durų profiliai yra brangesni nei lenkiški ar kiniški. Platūs, daugiau kamerų turintys tvirti profiliai yra brangesni už siauresnius, mažiau izoliuojančius profilius. Lentelėje pavaizduota kaip skirtingos plastikinių durų profilių savybės nulemia kainą. Šis suskirstymas yra orientacinio pobūdžio - kainos dažnai keičiasi, taigi negalime palyginti tikslių įkainių.

Savybės Pigūs Brangūs
Kilmė Kiniški, lenkiški  Vokiški
Šilumos pralaidumas Siauri profiliai Platūs profiliai
Specifikacijos Mažiau kamerų Daugiau kamerų
Specifikacijos Mažiau vidinių sienelių Daugiau vidinių sienelių
Specifikacijos Dvi tarpinės Trys tarpinės
Specifikacijos  O ar U formos armuotė G formos armuotė arba užpildymas puta
Dizainas Balti Spalvoti
Ilgaamžiškumas Be kaustymo Kaustymas aliuminiu

Plastikinių durų profilių tipai

Plastikinių durų profilių kameros

Plastikinių durų profiliai būna pertvaromis padalinti į tam tikrą skaičių tuščiavidurių oro kamerų, kurių funkcija – sulaikyti šilumą ir garsą. Kamerų skaičių galima sužinoti iš profilio skerspjūvio – pakanka suskaičiuoti kiek padalinimų yra per skerspjūvio plotį. Dažniausiai gaminami profiliai su 3, 4, 5 kameromis.

 • 3 - 4 kameros. Tai standartiniai plastikinių durų profiliai, jie būna siauresni, vidutinių izoliacinių savybių, pasižymi prieinama kaina. Tokio kamerų skaičiaus pakanka Lietuvos klimato sąlygoms(kai plastikinės durys montuojamos pastato išorėje).
 • 5 - 6 kameros. Šie profiliai yra skirti šaltesnio klimato kraštams arba ten, kur reikalinga didesnė šilumos ir garso izoliacija, taip pat statant pasyvų namą. Jie būna platesni ir brangesni.

Kuo daugiau kamerų – tuo potencialiai geresnė bus plastikinių durų šilumos ir garso izoliacija. Tačiau reikia nepamiršti ir kitų veiksnių – profilio storio, stiklo paketo ar kitų užpildų specifikacijų. Vien tik kamerų skaičius negarantuoja šiltų ir gerai garsą izoliuojančių durų. Lietuvos klimatui labiausiai tinka profilių sistemos su 3 ar daugiau kamerų. Pasyviam namui, kur reikalinga ypač gera šilumos ir garso izoliacija, rekomenduojame rinktis 6 kamerų profilius.

Plastikinių durų profilių sustiprinimas

Plastikinių durų profiliai yra sutvirtinami jų viduje įmontuojant cinkuoto plieno ar kitos medžiagos struktūrą – „armuotę“.  Taip sutvirtintas profilis yra sandaresnis, neišsikraipo, gali atlaikyti didesnį konstrukcijos svorį. Kuo storesnis metalas naudojamas ir kuo daugiau yra lenkimo kampų, tuo armuotė tvirtesnė. Rekomenduojami tokie armuotės matmenys:

 • minimalus armuotės storis - 1,5 mm,
 • rekomenduojamas armuotės dydis 1-2 cm.

Reikia atkreipti dėmesį, kad didesnė ir storesnė armuotė nebūtinai bus geresnė. Priešingai – ji bereikalingai apsunkins duris, be to, gali pablogėti jų šilumos izoliacija. Todėl armuotė turi būti pritaikyta konkrečioms durims, ir ne didesnė, negu reikalinga. Armuotės būna trijų formų: U formos, uždara O formos ir G formos armuotės. Pagal tvirtumą pirmauja G formos armuotė, kadangi joje yra daugiausia standumo braunų. Skirtingų formų armuotės palyginimas pateiktas lentelėje.

Armuotės forma Įvertinimas
U formos armuotė Vidutinio tvirtumo
O formos armuotė Tvirta
G formos armuotė Labai tvirta

Populiariausios yra cinkuoto plieno armuotės, tačiau plienas, kaip ir kiti metalai, praleidžia šilumą. Dėl to rinkoje pasirodė šilumą sulaikančios armuotės iš kompozicinių medžiagų. Armuotė naudojama tiek plastikinių durų rėmo, tiek plastikinių durų varčios profiliuose.

Plastikinio profilio sienelių tankis. Plastikinių durų profilio standumas ir tvirtumas priklauso ne tik nuo parinktos armuotės, bet ir nuo plastikinių sienelių storio bei jų tankio. Kad būtų pakankamai tvirtos, išorinės profilio sienelės turėtų būti bent 3 mm storio. Be to, svarbus profilio vidinių sudalinimų skaičius. Kuo daugiau profilyje yra kamerų ir kitų padalinimų, tuo jis tvirtesnis.

Plastikinių durų profilių tarpinės

Plastikinių durų profiliuose yra paliekami tarpeliai sandarinimo tarpinėms. Tai minkštos guminės juostelės, kurios yra suspaudžiamos uždarant duris. Tokiu būdu jos užsandarina tarpą tarp plastikinių durų rėmo ir varčios. Plastikinių durų sandarinimui naudojamos dvi arba trys tarpinės, priklausomai nuo klimato sąlygų:

 • 2 tarpinės yra standartinis variantas, tinka butuose, nuosavuose namuose,
 • 3 tarpinės rekomenduojamos ten kur didesnis vėjas arba statant pasyvų namą, kai reikalinga didesnė šilumos ir garso izoliacija.

Tarpines reikia tinkamai prižiūrėti – kartą per metus nuvalyti ir sutepti (geriausia prieš šaltąjį sezoną). Taip jos išliks sandarios 10 – 15 metų. Neprižiūrimos tarpinės greičiau susidėvės, jas reikės keisti naujomis.

Plastikinių durų profilių užpildymas puta

Plastikinių durų šilumos ir garso izoliaciją galima dar labiau pagerinti užpildant profilio kameras specialiomis izoliuojančiomis putomis. Pagaminus profilį, poliuretano putos yra įspaudžiamos į atitinkamai parinktas profilio kameras. Naudojant izoliacines putas, galima pasiekti itin mažus plastikinių durų šilumos perdavimo koeficientus. Tačiau yra ir keletas minusų: užpildant kameras putomis, nebegalima naudoti metalo armuotės profiliui sustiprinti. Taigi norint tvirtai įstatyti stiklo paketus, reikia juos klijuoti, o tai apsunkina galimybes ateityje juos pakeisti. Putomis užpildytas plastikinių durų profilis kainuoja brangiau negu įprastas.

Plastikinių durų profiliai kaustyti aliuminiu

Plastikinės durys yra šiltos ir nebrangios, tačiau yra ne tokios ilgaamžės kaip aliuminio durys, be to – bėgant metams gali pasikeisti jų išvaizda. Siūlome galimybę suderinti plastikinių durų šilumą su aliuminio ilgaamžiškumu ir solidžia išvaizda. Pasirinkę aliuminiu kaustytus plastikinių durų profilius galėsite nesijaudinti dėl tokių durų priežiūros, jos išliks tvirtos ir gražios ilgus metus. Kaustymu aliuminiu trūkumas – aukšta kaina. Norėdami sužinoti daugiau apie aliuminiu kaustytus plastikinių durų profilius, kreipkitės į mūsų vadybininkus.

Plastikinių durų profilių laminavimas

Plastikinių durų profilius galima laminuoti įvairių spalvų laminatu, pasirinkus lygią arba medžio imitacijos spalvą iš galimų RAL spalvų.

Plastikinių durų profilių garantijos

Plastikinių durų profiliams taikoma 1-40 metų garantija, jeigu nenumatyta kitaip. Priklausomai nuo pasirinkto profilio, garantijos laikas gali būti trumpesnis arba ilgesnis ir yra visada pateikiamas sutartyje, pasirašomoje prieš gamybos proceso pradžią. Garantija užtikrina, kad per visą garantinį laikotarpį plastikinių durų profilių spalva nepasikeis, o profilis (jeigu jis neviršija didžiausių leistinų matmenų*) nesideformuos.

* Didžiausi leistini plastikinių durų matmenys: aukštis 2200 mm, plotis 1000 mm. Galima užsakyti ir didesnių matmenų plastikines duris, tačiau tuo atveju garantija bus netaikoma.

Plastikinių langų durų profiliai

Pasiūlymas

Pasirinkite gaminį ir sužinokite jo kainą

Krepšelyje:

Bendra suma: Eur

Nuolaida: - 0 Eur

Viso su nuolaida: 0 Eur

Pasitarti su specialistu
Peržiūrėti krepšelį
Nuolaidos dydis priklauso nuo bendros sumos. Kainos skaičiuojamos su paklaida. Dėl galutinės kainos prašome susisiekti.

Susisiekite

Tel. 863 911911

info@alangaidurys.lt

Langai durys info