Skambinkite 863 911911

Kainų
skaičiuoklės

 • Gaminys: Pasirinkite
  Plastikiniai langai Plastikinės durys Balkonų stiklinimas Šarvuotos durys Garažo vartai Roletai žaliuzės tinkleliai
 • Tipas: Pasirinkite
  Varstomi plastikiniai langai 2 dalių viena varstoma 2 varstomų dalių be stulpelio 3 dalių viena varstoma 3 dalių dvi varstomos 4 dalių dvi varstomos Atverčiamas plastikinis langas Nevarstomas plastikinis langas 2 dalių nevarstomas Arkinis plastikinis langas
 • Profilis: Pasirinkite
  Ekonominis pigus profilis Pasyvus šiltas profilis Atsidarantis į lauką profilis
 • Išmatavimai: 500 * 500

  Įveskite matmenis milimetrais (aukštis * plotis)

  *
  aukštis: 500 - 2100, plotis: 500 - 1600
 • Spalva: Pasirinkite
  Išorė balta vidus baltas Išorė su spalva vidus baltas Išorė ir vidus su spalva
 • Stiklo paketai: Pasirinkite
  2 STIKLŲ STIKLO PAKETAS: Standartinis skaidrus Matinis nepermatomas Tonuotas atspindintis Raštuotas dekoratyvinis Saugus atsparus dūžiui Saulės kontrolės 3 STIKLŲ STIKLO PAKETAS: Standartinis skaidrus Matinis nepermatomas Tonuotas atspindintis Raštuotas dekoratyvinis Saugus atsparus dūžiui Saulės kontrolės
 • Varstymo priedai: Pasirinkite
  Laipsninis atvertimas Rakinama rankenėlė Priešįsilaužiminė rankenėlė
 • Orlaidės: Pasirinkite
  Be orlaidės Vertikali (tarybinė) Horizontali cilindrinė Horizontali automatinė
 • Vidaus palangės: Pasirinkite
  Be palangės Medžio drožlių balta Medžio drožlių su spalva Plastikinė balta Plastikinė su spalva
  Plotis :
 • Lauko palangės: Pasirinkite
  Be palangės Skardinė cinkuota Skardinė su spalva
  Plotis :
 • Dekoratyviniai padalijimai: Pasirinkite
  Be padalinimų Stiklo paketo viduje Ant stiklo paketo
  Vertikalių padailinimų kiekis :
  Horizontalių padailinimų kiekis :
 • Montavimo darbai: Pasirinkite
  Be montavimo darbų Su montavimo darbais Tik pristatymas
 • Papildomi parinkimai: Pasirinkite
  Hidroizoliacinė juosta Išsiplečianti juosta Difuzinė juosta Langų priežiūros rinkinys Plastikinis rėmelis į stiklo paketą

Plastikinių langų montavimas

Plastikinių langų montavimas

Plastikinių langų montavimo skaičiuoklė

Pasirinkite pageidaujamas montavimo ir pristatymo paslaugas ir sužinokite jų kainą. Plastikinių langų montavimo ir pristatymo kainos yra preliminarios ir priklauso nuo atstumo iki Jūsų gyvenamosios vietos.

 • Pasirinkite „Be montavimo darbų“, jeigu plastikinius langus pasiimsite tiesiai iš gamyklos.
 • Pasirinkite Su montavimo darbais, jeigu norite suskaičiuoti kiek preliminariai kainuotų plastikinių langų montavimo / demontavimo darbai.
 • Pasirinkite Tik pristatymas, jeigu plastikinius langus reikės pristatyti netolimu atstumu.

Pastaba:
Visais plastikinių langų montavimo ir transportavimo klausimais kreipkitės - arba skambinkite 863-911-911

Plastikinių langų montavimo kainos

Plastikinių langų montavimo kainos priklauso nuo šių pagrindinių dalykų:

 • pasirinkto tvirtinimo būdo (vokiškų, lietuviškų tvirtinimo detalių, technologijos),
 • pasirinktų izoliacinių medžiagų (poliuretano putų, sandarinimo juostų).

Montavimo darbai be sandarinimo juostų yra pigesni – galite pasirinkti šį variantą, jeigu jis atitinka Jūsų poreikius. Jeigu montuojama naudojant sandarinimo juostas, kaina priklauso nuo šių juostų kokybės ir savybių. Plastikinių langų montavimo kaina mažai priklauso nuo tvirtinimo būdo – tiek tvirtinant langus varžtais, tiek montavimo skardelėmis, kaina bus panaši.

Plastikinių langų montavimo svarba

Plastikiniai langai turi būti sumontuoti laikantis nustatytų taisyklių ir reikalavimų – tik tuomet jie užtikrins šilumos ir garso izoliaciją, bus sandarūs ir gerai varstysis. Montuojant plastikinius langus, būtina iš anksto suplanuoti darbų eigą, parinkti tinkamas medžiagas lango sandarinimui. Svarbu atsižvelgti į lango angos savybes: ar ji stačiakampė, ar nėra įtrūkimų. Pasirinkus netinkamą sandarinimo būdą, į montažinę siūlę gali patekti drėgmės, kuri bėgant laikui susilpnins montažinių putų savybes. Be to, langą įstačius netinkamai, jis gali sunkiau varstytis, langui bus papildoma apkrova ir jis greičiau susidėvės. Kai langai tinkamai sumontuoti, galėsite būti ramūs dėl jų ilgaamžiškumo. Yra daug skirtingų langų montavimo variantų ir sunku vienareikšmiškai pasakyti, kuris geresnis. Svarbu pasirinkti labiausiai tinkantį Jums.

Plastikinių langų montavimo būdai

Plastikiniai langai gali būti montuojami įvairiai, tačiau labiausiai paplitę yra du būdai:

 • gręžiami per rėmą – tvirtinimas varžtais,
 • tvirtinimas montavimo skardelėmis (arba kitaip montavimo plokštelėmis).

Plastikinių langų montavimo būdas parenkamas pagal tai, kurioje angokraščio vietoje bus montuojamas langas (angokraščio viduje ar „išneštas“ į lauko pusę) ir pagal kliento pageidavimus. Kai naudojami varžtai, lango rėme išgręžiamos atitinkamo dydžio skylutės. Lango rėmas tvirtinamas angoje specialiais murvaržčiais, plytsraigčiais, inkarais ar kitos rūšies tam pritaikytais varžtais. Varžtų galvutes galima paslėpti specialiais dangteliais, arba įgilinti rėme, kad nesimatytų. Šis montavimo būdas galimas tik tuomet, kai langas montuojamas angokraščio viduje ir nėra „išneštas“ į lauką.

Naudojant cinkuotas montavimo skardeles, plastikinis langas yra pirmiausia pritvirtinamas prie skardelių: jos prikalamos tam skirtose plastikinio lango vietose. Tuomet visa konstrukcija tvirtinama lango angoje pagal reikalavimus atitinkamu skaičiumi varžtų. Montavimo skardelės yra pranašesnės tuo, kad montuojant nėra pažeidžiamos plastikinio lango profilio kameros. Šis montavimo būdas tinka tuomet, kai langas yra „ištraukiamas“ į angokraščio išorę, tačiau jį galima naudoti ir langą montuojant angokraštyje. Kai montuojama angokraščio išorėje, iš apačios tvirtinamos specialios atraminės detalės, parenkamos pagal lango svorį.

Plastikinių langų montavimo eiga

Plastikiniai langai turi būti montuojami vadovaujantis nustatytais statybų principais ir taisyklėmis. Rekomenduojama tokia darbų eiga.

 • Paruošiama darbo vieta. Aplink langą paliekamas 1,5 metro laisvas plotas. Ant grindų patiesiamas kartonas ar medžiaga, kuri apsaugos grindis nuo įbrėžimų. Patalpoje esančius daiktus patariama uždengti polietilenine plėvele, kad neapdulkėtų.
 • Demontuojamas esamas langas (jeigu namas senesnės statybos). Tam naudojami specialūs įrankiai. Svarbu pasaugoti angokraštį, kad pažeidimai būtų minimalūs. Senuose mūriniuose pastatuose tai gali būti itin sudėtinga, nes angokraščiai jau būna susilpnėję, dėl to rekomenduojame kreiptis į kvalifikuotą langų montavimo specialistą. Jau nebereikalingi langai už papildomą mokestį yra išvežami ir utilizuojami.
 • Paruošiama lango anga. Ją reikia užlyginti, nuvalyti paviršių. Jeigu oras labai sausas – rekomenduojama sudrėkinti. Tuomet montažinės putos tvirčiau prikibs prie angos kraštų.
 • Iš plastikinio lango išimama varčia (varstoma lango dalis su stiklo paketu).
 • Lango rėmas tvirtinamas lango angoje, priklausomai nuo pasirinkto tvirtinimo būdo (varžtais arba montavimo skardelėmis). Labai svarbu langą įstatyti tiesiai, todėl tikrinamas lango horizontalumas ir vertikalumas, prireikus rėmo padėtis koreguojama kaladėlėmis.
 • Į plastikinio lango rėmą įstatoma varčia, primontuojama lango rankenėlė, jeigu langas yra varstomas.
 • Sureguliuojamas lango varstymo mechanizmas, patikrinama, ar langas sandarus.
 • Į susidariusias ertmes tarp lango rėmo ir angokraščio įpurškiamos montažinės putos (atsižvelgiant į montavimo būdą, gali būti naudojamos kitos priemonės).
 • Montažinės putos papildomai sandarinamos hidroizoliacinėmis juostomis tiek iš išorės tiek iš vidaus pagal angokraščio tipą.
 • Sumontuojamos palangės.
 • Nuo plastikinio lango nuimamos apsauginės plėvelės. Jas galima nuimti ir vėliau, tačiau svarbu nedelsti, nes nuo saulės spindulių jos neišvalomai prilimpa. Suteikiama 3 mėnesių garantija, kad apsauginės plėvelės neprilips. Geriausia jas nuimti pabaigus apdailos darbus.

Kai plastikinį langą montuoja specialistas, vieno lango montavimas užtrunka apie pusvalandį. Reikia pažymėti, kad plastikinių langų montavimo darbus galima atlikti tiek šiltuoju, tiek ir šaltuoju metų laiku. Dabar naudojamos montažinės putos puikiai veikia esant lauko temperatūrai iki -10 laipsnių, tačiau pagal praktiką patariame plastikinių langų montavimo darbus atlikti ne žemesnėje nei -5 laipsnių temperatūroje.

Papildomas montažinių putų sandarinimas

Montuojant plastikinius langus, susidaręs tarpas tarp lango rėmo ir lango angos yra užpurškiamas poliuretano putomis, kurios suteikia gerą šilumos ir garso izoliaciją. Kartais tai – vienintelis plastikinio lango sandarinimo elementas. Tačiau jeigu montažines putas nuolat veikia saulės spinduliai ir drėgmė, jų savybės gali susilpnėti, viduje gali imti kauptis drėgmė, langas prasčiau saugos nuo šalčio. Kad taip nenutiktų, specialistai rekomenduoja apsaugoti montažines putas iš vidaus ir lauko papildomomis sandarinimo juostomis. Vadovaujamasi principu, kad iš vidaus būtų sandariau negu iš išorės. Sandarinimo juostos dar vadinamos hidroizoliacinėmis juostomis, ir yra skirstomos pagal tai, kurioje lango pusėje yra klijuojamos.

 • Vidinės sandarinimo juostos nepraleidžia drėgmės ir oro – patalpoje susidarę garai nepatenka į montažinę siūlę.
 • Išorinės sandarinimo juostos nepraleidžia vandens, bet sudaro sąlygas drėgmei iš siūlės išgaruoti, siūlė „kvėpuoja“.

Daugiau apie sandarinimo juostas skaitykite „Plastikinių langų priedai“.

Plastikinių langų montavimo garantijos

Plastikinių langų montavimo darbams paprastai taikoma 1-5 metų garantija (jeigu per 30 dienų nuo plastikinio lango sumontavimo yra padaroma jo apdaila). Garantijos sąlygos yra numatomos sutartyje, pasirašomoje prieš gamybos proceso pradžią.

Montavimas

Pasiūlymas

Pasirinkite gaminį ir sužinokite jo kainą

Krepšelyje:

Bendra suma: Eur

Nuolaida: - 0 Eur

Viso su nuolaida: 0 Eur

Pasitarti su specialistu
Peržiūrėti krepšelį
Nuolaidos dydis priklauso nuo bendros sumos. Kainos skaičiuojamos su paklaida. Dėl galutinės kainos prašome susisiekti.

Susisiekite

Tel. 863 911911

info@alangaidurys.lt

Langai durys info