Skambinkite 863 911911

Kainų
skaičiuoklės

 • Gaminys: Pasirinkite
  Plastikiniai langai Plastikinės durys Balkonų stiklinimas Šarvuotos durys Garažo vartai Roletai žaliuzės tinkleliai
 • Tipas: Pasirinkite
  Varstomi plastikiniai langai 2 dalių viena varstoma 2 varstomų dalių be stulpelio 3 dalių viena varstoma 3 dalių dvi varstomos 4 dalių dvi varstomos Atverčiamas plastikinis langas Nevarstomas plastikinis langas 2 dalių nevarstomas Arkinis plastikinis langas
 • Profilis: Pasirinkite
  Ekonominis pigus profilis Pasyvus šiltas profilis Atsidarantis į lauką profilis
 • Išmatavimai: 500 * 500

  Įveskite matmenis milimetrais (aukštis * plotis)

  *
  aukštis: 500 - 2100, plotis: 500 - 1600
 • Spalva: Pasirinkite
  Išorė balta vidus baltas Išorė su spalva vidus baltas Išorė ir vidus su spalva
 • Stiklo paketai: Pasirinkite
  2 STIKLŲ STIKLO PAKETAS: Standartinis skaidrus Matinis nepermatomas Tonuotas atspindintis Raštuotas dekoratyvinis Saugus atsparus dūžiui Saulės kontrolės 3 STIKLŲ STIKLO PAKETAS: Standartinis skaidrus Matinis nepermatomas Tonuotas atspindintis Raštuotas dekoratyvinis Saugus atsparus dūžiui Saulės kontrolės
 • Varstymo priedai: Pasirinkite
  Laipsninis atvertimas Rakinama rankenėlė Priešįsilaužiminė rankenėlė
 • Orlaidės: Pasirinkite
  Be orlaidės Vertikali (tarybinė) Horizontali cilindrinė Horizontali automatinė
 • Vidaus palangės: Pasirinkite
  Be palangės Medžio drožlių balta Medžio drožlių su spalva Plastikinė balta Plastikinė su spalva
  Plotis :
 • Lauko palangės: Pasirinkite
  Be palangės Skardinė cinkuota Skardinė su spalva
  Plotis :
 • Dekoratyviniai padalijimai: Pasirinkite
  Be padalinimų Stiklo paketo viduje Ant stiklo paketo
  Vertikalių padailinimų kiekis :
  Horizontalių padailinimų kiekis :
 • Montavimo darbai: Pasirinkite
  Be montavimo darbų Su montavimo darbais Tik pristatymas
 • Papildomi parinkimai: Pasirinkite
  Hidroizoliacinė juosta Išsiplečianti juosta Difuzinė juosta Langų priežiūros rinkinys Plastikinis rėmelis į stiklo paketą

Plastikinių langų priedai

Plastikinių langų priedai

Plastikinių langų priedų skaičiuoklė

Pasirinkite pageidaujamus plastikinių langų priedus ir sužinokite jų kainą.

 • Pasirinkite Hidroizoliacinė juosta, norėdami suskaičiuoti vandens ir oro nepraleidžiančią montavimo juostą iš vidinės plastikinio lango pusės.
 • Pasirinkite Išsiplečianti juosta, norėdami suskaičiuoti išsiplečiančią juostą, montuojamą tarp lango rėmo ir angokraščio (zaplečiko, t.y. plytos klinkerio) iš išorinės plastikinio lango pusės.
 • Pasirinkite Difuzinė juosta, norėdami suskaičiuoti orui pralaidžią montavimo juostą iš išorinės plastikinio lango pusės (kai nėra plytos ar klinkerio).
 • Pasirinkite Langų priežiūros rinkinys, jei norėtumėte papildomai gauti plastikinių langų priežiūros rinkinį – profilio atnaujinimo bei tarpinių vyrių sutepimo priemones.
 • Pasirinkite Plastikinis rėmelis į stiklo paketą, jei pageidaujate stiklo paketo su šiltesniu plastikiniu – ne aliumininiu (standartiniu) – rėmeliu.

Pastaba:
Kitų plastikinių langų priedų kainas padės suskaičiuoti plastikinių langų specialistas. Visais plastikinių langų priedų klausimais kreipkitės - arba skambinkite 863-911-911

Plastikinių langų priedų kainos

Plastikinių langų hidroizoliacinės juostos pasižymi žema kaina, tačiau suteikia patikimą apsaugą nuo vandens ir garų kaupimosi lango siūlėje ir taip padidina plastikinių gaminių ilgaamžiškumą. Langų priežiūros rinkinio ir plastikinio rėmelio kaina yra panaši – svyruoja apie keliasdešimt litų.

Plastikinių langų hidroizoliacinės juostos

Hidroizoliacinės juostos yra klijuojamos plastikinio lango vidinėje arba išorinėje pusėje ant lango sudūrimą dengiančių montažinių putų. Hidroizoliacinės juostos dažniausiai nėra būtinos, bet jas naudojant montažinės putos yra papildomai saugomos nuo drėgmės poveikio, o tai padidina jų ilgaamžiškumą. Visų trijų tipų hidroizoliacinių juostų kaina yra nedidelė. Hidroizoliacines juostas rekomenduojame naudoti siekiantiems maksimalaus plastikinių langų tarnavimo laiko.
Vidinė hidroizoliacinė juosta yra klijuojama iš vidinės plastikinio lango pusės. Ši raudonos spalvos sandarinimo juosta nepraleidžia drėgmės ir oro, taip apsaugodama montažines putas ir tuo pačiu lango montažinę siūlę nuo patalpoje susidariusios drėgmės poveikio (nepraleidžia į putą nei drėgmės nei oro). Gali būti 75, 100 ir 150 mm pločio. Šią juostą galima dažyti. Dar vadinama garo izoliacine juosta, vidine folijos juosta.
Išsiplečianti hidroizoliacinė juosta yra būtina, kai plastikinis langas yra montuojamas „prie plytos“, t.y. kai langas yra montuojamas ne į lango angą, o glaudžiamas prie išorinės pusės. Tokiu atveju iš lauko pusės į sujungimą yra klijuojama išsiplečianti juosta, kuri apsaugo nuo vėjo, drėgmės, tačiau išlieka laidumas orui ir atsiradę garai gali lengvai pasišalinti į išorę. Ši juosta užklijavus išsiplečia ir patikimai užpildo nelygumus.
Difuzinė hidroizoliacinė juosta yra baltos spalvos, klijuojama iš lauko pusės. Ji nepraleidžia drėgmės, tačiau praleidžia orą. Tokiu būdu montažinės putos yra apsaugomos nuo vandens, bet išlieka laidumas orui, ir atsiradus garams, jie turi kaip pasišalinti. Ši juosta dar vadinama butilo juosta arba išorine folijos juosta. Yra didelis šių juostų pasirinkimas pagal savybes ir kainą.

Plastikinių langų stiklo paketų plastikiniai rėmeliai

Garantija plastikinių langų priedams

Garantija plastikinių langų priedams atskirai nėra išskiriama, t.y. galioja bendra plastikinių langų garantija, kuri yra numatoma sutartyje pasirašomoje prieš gamybos proceso pradžią.

Plastikinių langų durų priedai

Pasiūlymas

Pasirinkite gaminį ir sužinokite jo kainą

Krepšelyje:

Bendra suma: Eur

Nuolaida: - 0 Eur

Viso su nuolaida: 0 Eur

Pasitarti su specialistu
Peržiūrėti krepšelį
Nuolaidos dydis priklauso nuo bendros sumos. Kainos skaičiuojamos su paklaida. Dėl galutinės kainos prašome susisiekti.

Susisiekite

Tel. 863 911911

info@alangaidurys.lt

Langai durys info