Skambinkite 863 911911

Kainų
skaičiuoklės

 • Gaminys: Pasirinkite
  Plastikiniai langai Plastikinės durys Balkonų stiklinimas Šarvuotos durys Garažo vartai Roletai žaliuzės tinkleliai
 • Tipas: Pasirinkite
  Varstomi plastikiniai langai 2 dalių viena varstoma 2 varstomų dalių be stulpelio 3 dalių viena varstoma 3 dalių dvi varstomos 4 dalių dvi varstomos Atverčiamas plastikinis langas Nevarstomas plastikinis langas 2 dalių nevarstomas Arkinis plastikinis langas
 • Profilis: Pasirinkite
  Ekonominis pigus profilis Pasyvus šiltas profilis Atsidarantis į lauką profilis
 • Išmatavimai: 500 * 500

  Įveskite matmenis milimetrais (aukštis * plotis)

  *
  aukštis: 500 - 2100, plotis: 500 - 1600
 • Spalva: Pasirinkite
  Išorė balta vidus baltas Išorė su spalva vidus baltas Išorė ir vidus su spalva
 • Stiklo paketai: Pasirinkite
  2 STIKLŲ STIKLO PAKETAS: Standartinis skaidrus Matinis nepermatomas Tonuotas atspindintis Raštuotas dekoratyvinis Saugus atsparus dūžiui Saulės kontrolės 3 STIKLŲ STIKLO PAKETAS: Standartinis skaidrus Matinis nepermatomas Tonuotas atspindintis Raštuotas dekoratyvinis Saugus atsparus dūžiui Saulės kontrolės
 • Varstymo priedai: Pasirinkite
  Laipsninis atvertimas Rakinama rankenėlė Priešįsilaužiminė rankenėlė
 • Orlaidės: Pasirinkite
  Be orlaidės Vertikali (tarybinė) Horizontali cilindrinė Horizontali automatinė
 • Vidaus palangės: Pasirinkite
  Be palangės Medžio drožlių balta Medžio drožlių su spalva Plastikinė balta Plastikinė su spalva
  Plotis :
 • Lauko palangės: Pasirinkite
  Be palangės Skardinė cinkuota Skardinė su spalva
  Plotis :
 • Dekoratyviniai padalijimai: Pasirinkite
  Be padalinimų Stiklo paketo viduje Ant stiklo paketo
  Vertikalių padailinimų kiekis :
  Horizontalių padailinimų kiekis :
 • Montavimo darbai: Pasirinkite
  Be montavimo darbų Su montavimo darbais Tik pristatymas
 • Papildomi parinkimai: Pasirinkite
  Hidroizoliacinė juosta Išsiplečianti juosta Difuzinė juosta Langų priežiūros rinkinys Plastikinis rėmelis į stiklo paketą

Medinių durų montavimas

Medinių durų montavimas

Medinių durų montavimo skaičiuoklė

Pasirinkite pageidaujamas medinių durų montavimo ir pristatymo paslaugas ir sužinokite jų kainą. Medinių durų montavimo ir pristatymo kainos yra preliminarios ir priklauso nuo atstumo iki Jūsų gyvenamosios vietos.

 • Pasirinkite „Be montavimo darbų“, jeigu medines duris pasiimsite tiesiai iš gamyklos.
 • Pasirinkite Su montavimo darbais, jeigu norite suskaičiuoti kiek preliminariai kainuotų medinių durų montavimo / demontavimo darbai.
 • Pasirinkite Tik pristatymas, jeigu medines duris reikės pristatyti netolimu atstumu.

Pastaba:
Visais medinių durų montavimo ir transportavimo klausimais kreipkitės - arba skambinkite 863-911-911

Medinių durų montavimo pastabos

1. Prieš montuojant naujas medines duris, atliekami paruošiamieji darbai. Jeigu reikia, išmontuojamos senos durys.
2. Apskaičiuojamas atstumas nuo būsimos durų staktos apačios iki grindų. Reikia atkreipti dėmesį ar po durų montavimo dar bus klojama grindų danga.
3. Naudojant pagalbines kaladėles, medinių durų stakta tvirtinama durų angoje.
4. Įprastai medinių durų staktai naudojamos bent 100 mm ilgio mūrvinės ir sriegiai. Pro durų staktą pragręžiamos skylės durų angoje. Kai medinės durys tvirtinamos ne į betoną ar mūra, o į lengvesnes medžiagas (medis, silikatinės plytos, lengvasis betonas), vadovaujamasi medinių langų montavimo taisyklėmis.
5. Medinių durų tvirtinimo taškai yra tokie patys kaip ir tvirtinant medinius langus.

Durų montavimo schema

Medinių durų montavimo kainos

Medinių durų montavimo kainos priklauso nuo šių pagrindinių dalykų:

 • pasirinkto tvirtinimo būdo (tvirtinimo detalių ir technologijos),
 • pasirinktų izoliacinių medžiagų (poliuretano putų, sandarinimo juostų).

Montavimo darbai be sandarinimo juostų yra pigesni – galite pasirinkti šį variantą, jeigu jis atitinka Jūsų poreikius. Jeigu montuojama naudojant sandarinimo juostas, kaina priklauso nuo šių juostų kokybės ir savybių. Medinių durų montavimo kaina mažai priklauso nuo tvirtinimo būdo – tiek tvirtinant duris varžtais, tiek montavimo skardelėmis, kaina bus panaši.

Medinių durų montavimo svarba

Medinės durys turi būti sumontuotos laikantis nustatytų taisyklių ir reikalavimų – tik tuomet jos užtikrins šilumos ir garso izoliaciją, bus sandarios ir gerai varstysis. Montuojant medines duris, būtina iš anksto suplanuoti darbų eigą, parinkti tinkamas medžiagas durų sandarinimui. Svarbu atsižvelgti į medinių durų angos savybes: ar ji stačiakampė ir ar nėra įtrūkimų. Pasirinkus netinkamą sandarinimo būdą, į montažinę siūlę gali patekti drėgmės, kuri bėgant laikui susilpnins montažinių putų savybes. Be to, medines duris įstačius netinkamai, jos gali sunkiau varstytis, durims bus papildoma apkrova ir jos greičiau susidėvės. Kai medinės durys tinkamai sumontuotos, galite būti ramūs dėl jų ilgaamžiškumo. Yra daug skirtingų durų montavimo variantų ir sunku vienareikšmiškai pasakyti, kuris geresnis. Svarbu pasirinkti labiausiai tinkantį Jums.

Medinių durų montavimo būdai

Medinės durys gali būti montuojamos įvairiai, tačiau labiausiai paplitę yra du būdai:

 • gręžiama per rėmą – tvirtinimas varžtais,
 • tvirtinimas montavimo skardelėmis (arba kitaip montavimo plokštelėmis).

Medinių durų montavimo būdas parenkamas pagal tai, kurioje angokraščio vietoje bus montuojamas durys (angokraščio viduje ar „išneštos“ į lauko pusę) ir pagal kliento pageidavimus. Kai naudojami varžtai, medinių durų rėme išgręžiamos atitinkamo dydžio skylutės. Medinių durų rėmas tvirtinamas angoje specialiais murvaržčiais, plytsraigčiais, inkarais ar kitos rūšies tam pritaikytais varžtais. Varžtų galvutes galima paslėpti specialiais dangteliais, arba įgilinti rėme, kad nesimatytų. Šis montavimo būdas galimas tik tuomet, kai medinės durys montuojamas angokraščio viduje ir nėra „išneštos“ į lauką.

Naudojant cinkuotas montavimo skardeles, medinės durys yra pirmiausia pritvirtinamas prie skardelių: skardelės prikalamos tam skirtose medinių durų vietose. Tuomet visa konstrukcija tvirtinama durų angoje pagal reikalavimus atitinkamu skaičiumi varžtų. Šis montavimo būdas tinka tuomet, kai durys yra „ištraukiamos“ į angokraščio išorę, tačiau jį galima naudoti ir duris montuojant angokraštyje.

Medinių durų montavimo eiga

Medinės durys turi būti montuojamos vadovaujantis nustatytais statybų principais ir taisyklėmis. Rekomenduojama tokia darbų eiga.

 • Paruošiama darbo vieta. Aplink duris paliekamas 1,5 metro laisvas plotas. Patalpos viduje ant grindų patiesiamas kartonas ar medžiaga, kuri apsaugos grindis nuo įbrėžimų.
 • Demontuojamos senos durys. Tam naudojami specialūs įrankiai. Svarbu pasaugoti angokraštį, kad pažeidimai būtų minimalūs. Senuose mūriniuose pastatuose tai gali būti itin sudėtinga, nes angokraščiai jau būna susilpnėję, dėl to rekomenduojame kreiptis į kvalifikuotą medinių durų montavimo specialistą. Jau nebereikalingos senos durys už papildomą mokestį yra išvežamos ir utilizuojamos.
 • Paruošiama durų anga. Ją reikia užlyginti, nuvalyti paviršių. Jeigu oras labai sausas – rekomenduojama sudrėkinti. Tuomet montažinės putos tvirčiau prikibs prie angos kraštų.
 • Iš medinių durų išimama varčia (varstoma durų dalis).
 • Durų stakta tvirtinama durų angoje, priklausomai nuo pasirinkto tvirtinimo būdo (varžtais arba montavimo skardelėmis). Labai svarbu staktą įstatyti tiesiai, todėl tikrinamas jos horizontalumas ir vertikalumas, prireikus staktos padėtis koreguojama kaladėlėmis.
 • Į medinių durų staktą įstatoma varčia.
 • Sumontuojama durų rankena ir spynos (jeigu medinės durys rakinamos).
 • Sureguliuojamas medinių durų varstymo mechanizmas, patikrinama ar durys lengvai varstomos, ar spynos veikia sklandžiai.
 • Į susidariusias ertmes tarp medinių durų staktos ir angokraščio įpurškiamos montažinės putos (atsižvelgiant į montavimo būdą, gali būti naudojamos kitos priemonės).
 • Montažinės putos papildomai sandarinamos hidroizoliacinėmis juostomis tiek iš išorės tiek iš vidaus pagal angokraščio tipą.
 • Jeigu montuojant medines duris buvo pažeista dažų ar lako danga, būtina įbrėžimus nedelsiant užtepti specialia priemone. Mediena turi būti gerai apsaugota nuo išorės veiksnių.

Reikia pažymėti, kad medinių durų montavimo darbus galima atlikti tiek šiltuoju, tiek ir šaltuoju metų laiku. Dabar naudojamos montažinės putos puikiai veikia esant lauko temperatūrai iki -10 laipsnių, tačiau pagal praktiką patariame medinių durų montavimo darbus atlikti ne žemesnėje nei -5 laipsnių temperatūroje.

Papildomas montažinių putų sandarinimas

Montuojant medines duris, susidaręs tarpas tarp durų staktos ir sienos yra užpurškiamas poliuretano putomis, kurios suteikia gerą šilumos ir garso izoliaciją. Kartais tai – vienintelis medinių durų sandarinimo elementas. Tačiau jeigu montažines putas nuolat veikia saulės spinduliai ir drėgmė, jų savybės gali susilpnėti, viduje gali imti kauptis drėgmė, durys prasčiau saugos nuo šalčio. Kad taip nenutiktų, specialistai rekomenduoja apsaugoti montažines putas iš vidaus ir lauko papildomomis sandarinimo juostomis. Vadovaujamasi principu, kad iš vidaus būtų sandariau negu iš išorės. Sandarinimo juostos dar vadinamos hidroizoliacinėmis juostomis, ir yra skirstomos pagal tai, kurioje durų pusėje yra klijuojamos.

 • Vidinės sandarinimo juostos nepraleidžia drėgmės ir oro – patalpoje susidarę garai nepatenka į montažinę siūlę.
 • Išorinės sandarinimo juostos nepraleidžia vandens, bet sudaro sąlygas drėgmei iš siūlės išgaruoti, siūlė „kvėpuoja“.

Medinių durų montavimo garantija

Medinių durų montavimo darbams paprastai taikoma 1-5 metų garantija (jeigu per 30 dienų nuo medinių durų sumontavimo yra padaroma jų apdaila). Garantijos sąlygos yra numatomos sutartyje, pasirašomoje prieš gamybos proceso pradžią.

Medinių langų durų montavimas

Pasiūlymas

Pasirinkite gaminį ir sužinokite jo kainą

Krepšelyje:

Bendra suma: Eur

Nuolaida: - 0 Eur

Viso su nuolaida: 0 Eur

Pasitarti su specialistu
Peržiūrėti krepšelį
Nuolaidos dydis priklauso nuo bendros sumos. Kainos skaičiuojamos su paklaida. Dėl galutinės kainos prašome susisiekti.

Susisiekite

Tel. 863 911911

info@alangaidurys.lt

Langai durys info