Skambinkite 863 911911

Kainų
skaičiuoklės

 • Gaminys: Pasirinkite
  Plastikiniai langai Plastikinės durys Balkonų stiklinimas Šarvuotos durys Garažo vartai Roletai žaliuzės tinkleliai
 • Tipas: Pasirinkite
  Varstomi plastikiniai langai 2 dalių viena varstoma 2 varstomų dalių be stulpelio 3 dalių viena varstoma 3 dalių dvi varstomos 4 dalių dvi varstomos Atverčiamas plastikinis langas Nevarstomas plastikinis langas 2 dalių nevarstomas Arkinis plastikinis langas
 • Profilis: Pasirinkite
  Ekonominis pigus profilis Pasyvus šiltas profilis Atsidarantis į lauką profilis
 • Išmatavimai: 500 * 500

  Įveskite matmenis milimetrais (aukštis * plotis)

  *
  aukštis: 500 - 2100, plotis: 500 - 1600
 • Spalva: Pasirinkite
  Išorė balta vidus baltas Išorė su spalva vidus baltas Išorė ir vidus su spalva
 • Stiklo paketai: Pasirinkite
  2 STIKLŲ STIKLO PAKETAS: Standartinis skaidrus Matinis nepermatomas Tonuotas atspindintis Raštuotas dekoratyvinis Saugus atsparus dūžiui Saulės kontrolės 3 STIKLŲ STIKLO PAKETAS: Standartinis skaidrus Matinis nepermatomas Tonuotas atspindintis Raštuotas dekoratyvinis Saugus atsparus dūžiui Saulės kontrolės
 • Varstymo priedai: Pasirinkite
  Laipsninis atvertimas Rakinama rankenėlė Priešįsilaužiminė rankenėlė
 • Orlaidės: Pasirinkite
  Be orlaidės Vertikali (tarybinė) Horizontali cilindrinė Horizontali automatinė
 • Vidaus palangės: Pasirinkite
  Be palangės Medžio drožlių balta Medžio drožlių su spalva Plastikinė balta Plastikinė su spalva
  Plotis :
 • Lauko palangės: Pasirinkite
  Be palangės Skardinė cinkuota Skardinė su spalva
  Plotis :
 • Dekoratyviniai padalijimai: Pasirinkite
  Be padalinimų Stiklo paketo viduje Ant stiklo paketo
  Vertikalių padailinimų kiekis :
  Horizontalių padailinimų kiekis :
 • Montavimo darbai: Pasirinkite
  Be montavimo darbų Su montavimo darbais Tik pristatymas
 • Papildomi parinkimai: Pasirinkite
  Hidroizoliacinė juosta Išsiplečianti juosta Difuzinė juosta Langų priežiūros rinkinys Plastikinis rėmelis į stiklo paketą

Medinių durų profiliai

Medinių durų profiliai

Medinių durų profilių skaičiuoklė

Pasirinkite pageidaujamą medinių durų profilį ir sužinokite jo kainą. Medinių durų profilius rinkitės pagal kainą, šilumos savybes arba atsidarantį į lauką.

 • Pasirinkite Ekonominis pigus profilis, norėdami suskaičiuoti medines duris iš standartinio pigaus profilio butui, namui ar komercinėms patalpoms.
 • Pasirinkite Pasyvus šiltas profilis, norėdami suskaičiuoti medines duris iš storesnio ir šiltesnio profilio, tinkančio pasyviam namui.
 • Pasirinkite Atsidarantis į lauką profilis, norėdami suskaičiuoti skandinaviško tipo medines duris. Skirta medinėms balkono terasos durims.

Pastaba:
Visus kitus medinių durų profilius padės suskaičiuoti medinių durų specialistas. Visais medinių durų profilių klausimais kreipkitės - arba skambinkite 863-911-911

Medinių durų profilių kainos

Medinių durų profiliai skiriasi savo kaina. Pigiausios yra ekonominio profilio medinės durys. Pasyvaus šilto profilio medinių durų kaina yra aukštesnė. Brangiausiai kainuoja skandinaviško tipo, į lauką atidaromos medinės durys (dažniausiai tai yra medinės balkono terasos durys).

Medinių durų profilių tipai

Medinių durų profilių medžiagos

Medinių durų profiliams naudojama natūrali mediena. Dažniausiai pasirenkama pušies, eglės, raudonmedžio, bet galimos ir kitos medienos rūšys (ąžuolas, uosis, maumedis ir kita). Medinių durų profiliai retai kada gaminami iš medžio masyvo – daug tvirtesnis ir patikimesnis yra klijuotos medienos tašas. Tarpusavyje klijuojami trys (ar daugiau) medienos sluoksniai, jie sudedami taip, kad rievės eitų priešingomis kryptimis. Taip išgaunamas mechaniškai atsparesnis, neskilinėjantis, sunkiai pažeidžiamas ir apsaugotas nuo deformacijų tašas. Priklausomai nuo pasirinktos medienos rūšies, smarkiai kinta medinių durų kaina. Pigiausios yra pušies medienos durys, o retesnės medienos durys gali kainuoti net kelis kartus brangiau. Medinių durų profiliams naudojama mediena būna dviejų rūšių:
Dygiuota mediena yra su šakomis, minimaliais įskilimais ir sakais, kurie kruopščiai pašalinami prieš gaminant tašą.
Nedygiuota arba ištisinė mediena yra be jokių sakų, įskilimų ar šakų, dėl to gaunamas daug gražesnis, „ištisinis“ medienos raštas. Nedygiuota mediena yra gerokai brangesnė. 

Medinių durų profilių nuolajos

Medinių durų išorėje, ant apatinio rėmo dažniausiai tvirtinamos nuolajos – aliumininės plokštelės, kuriomis vanduo nubėga žemyn. Įprastai montuojamos dvi nuolajos: viena tvirtinama ant varstomos durų dalies po stiklo paketu ar užpildu, o kita tvirtinama ant durų apatinio rėmo. Taip užtikrinama, kad lyjant ar sningant, vanduo nubėgs žemyn, nesikaups ant medinių durų paviršiaus. Nuolajos montuojamos tiek atidaromoms į vidų, tiek atidaromoms į išorę medinėms durims. Nuolajų kraštai būna su plastikiniais antgaliais, kurie sušvelnina aliumininių plokštelių kampus. Aliumininės nuolajos gali būti standartinių spalvų (aliuminio, balta, ruda) arba dažomos kitomis spalvomis derinant prie medinių durų spalvos.

Medinių durų profilių tarpinės

Medinės durys yra užsandarinamos naudojant specialias tarpines. Tai minkštos guminės, silikoninės ar kitų medžiagų juostelės, kurios tvirtinamos per visą perimetrą tarp medinių durų rėmo ir varstomos dalies specialiuose grioveliuose. Uždarius duris, tarpinės suspaudžiamos ir į patalpos vidų neina šaltis. Medinių durų sandarinimui naudojamos dvi arba trys tarpinės, priklausomai nuo klimato sąlygų:

 • 2 tarpinės yra standartinis variantas, tinka butuose, nuosavuose namuose,
 • 3 tarpinės rekomenduojamos ten kur didesnis vėjas arba statant pasyvų namą, kai reikalinga didesnė šilumos ir garso izoliacija. Plataus profilio medinės durys būna su trimis sandarinimo tarpinėmis.

Tarpines reikia tinkamai prižiūrėti – bent kartą per metus nuvalyti ir sutepti (geriausia prieš šaltąjį sezoną). Taip jos išliks sandarios 10 – 15metų. Neprižiūrimos tarpinės greičiau susidėvės, jas reikės keisti naujomis.

Medinių durų profilių spalvos

Medinių durų profiliai gali būti lakuojami arba dažomi įvairiomis spalvomis. Galima rinktis standartines ir nestandartines spalvas arba paryškinti medienos natūralią spalvą. Medinių durų profilius galima dengti spalva iš vienos arba iš abiejų pusių (pageidaujant, abi pusės gali būti dengiamos skirtingomis spalvomis).

Medinių durų profilių garantijos

Medinių durų profiliams (staktos ir varčios rėmams) dažniausiai taikoma 5 metų garantija, jeigu nenumatyta kitaip. Priklausomai nuo pasirinkto medinių durų profilio, garantijos laikas gali būti trumpesnis arba ilgesnis ir yra visada pateikiamas sutartyje, pasirašomoje prieš gamybos proceso pradžią. Garantija užtikrina, kad medinių durų rėmas nesutrūkinės dėl netinkamo medienos paruošimo ar veikiamas savo svorio (su sąlyga, kad patalpų santykinis oro drėgnumas neviršys 60 %).

Pasiūlymas

Pasirinkite gaminį ir sužinokite jo kainą

Krepšelyje:

Bendra suma: Eur

Nuolaida: - 0 Eur

Viso su nuolaida: 0 Eur

Pasitarti su specialistu
Peržiūrėti krepšelį
Nuolaidos dydis priklauso nuo bendros sumos. Kainos skaičiuojamos su paklaida. Dėl galutinės kainos prašome susisiekti.

Susisiekite

Tel. 863 911911

info@alangaidurys.lt

Langai durys info