Skambinkite 863 911911

Kainų
skaičiuoklės

 • Gaminys: Pasirinkite
  Plastikiniai langai Plastikinės durys Balkonų stiklinimas Šarvuotos durys Garažo vartai Roletai žaliuzės tinkleliai
 • Tipas: Pasirinkite
  Varstomi plastikiniai langai 2 dalių viena varstoma 2 varstomų dalių be stulpelio 3 dalių viena varstoma 3 dalių dvi varstomos 4 dalių dvi varstomos Atverčiamas plastikinis langas Nevarstomas plastikinis langas 2 dalių nevarstomas Arkinis plastikinis langas
 • Profilis: Pasirinkite
  Ekonominis pigus profilis Pasyvus šiltas profilis Atsidarantis į lauką profilis
 • Išmatavimai: 500 * 500

  Įveskite matmenis milimetrais (aukštis * plotis)

  *
  aukštis: 500 - 2100, plotis: 500 - 1600
 • Spalva: Pasirinkite
  Išorė balta vidus baltas Išorė su spalva vidus baltas Išorė ir vidus su spalva
 • Stiklo paketai: Pasirinkite
  2 STIKLŲ STIKLO PAKETAS: Standartinis skaidrus Matinis nepermatomas Tonuotas atspindintis Raštuotas dekoratyvinis Saugus atsparus dūžiui Saulės kontrolės 3 STIKLŲ STIKLO PAKETAS: Standartinis skaidrus Matinis nepermatomas Tonuotas atspindintis Raštuotas dekoratyvinis Saugus atsparus dūžiui Saulės kontrolės
 • Varstymo priedai: Pasirinkite
  Laipsninis atvertimas Rakinama rankenėlė Priešįsilaužiminė rankenėlė
 • Orlaidės: Pasirinkite
  Be orlaidės Vertikali (tarybinė) Horizontali cilindrinė Horizontali automatinė
 • Vidaus palangės: Pasirinkite
  Be palangės Medžio drožlių balta Medžio drožlių su spalva Plastikinė balta Plastikinė su spalva
  Plotis :
 • Lauko palangės: Pasirinkite
  Be palangės Skardinė cinkuota Skardinė su spalva
  Plotis :
 • Dekoratyviniai padalijimai: Pasirinkite
  Be padalinimų Stiklo paketo viduje Ant stiklo paketo
  Vertikalių padailinimų kiekis :
  Horizontalių padailinimų kiekis :
 • Montavimo darbai: Pasirinkite
  Be montavimo darbų Su montavimo darbais Tik pristatymas
 • Papildomi parinkimai: Pasirinkite
  Hidroizoliacinė juosta Išsiplečianti juosta Difuzinė juosta Langų priežiūros rinkinys Plastikinis rėmelis į stiklo paketą

Medinių durų stiklo paketai

Medinių durų stiklo paketai

Medinių durų stiklo paketų skaičiuoklė

Medinės durys gali būti vientisos (be stiklinimo) arba su įvairių formų stiklo paketais. Pasirinkite pageidaujamus medinių durų stiklo paketus ir sužinokite jų kainą.

 • Pasirinkite Be stiklo paketų, jeigu norite suskaičiuoti medinių durų be įstiklinimo kainą.
 • Pasirinkite „Standartinis skaidrus“, norėdami suskaičiuoti skaidraus stiklo paketo medinėms durims kainą. Kai stiklo paketas iš dviejų stiklų, vienas jų būna selektyvinis (padengtas šilumą sulaikančia danga), o tarpas užpildytas argono dujomis. Trijų stiklų stiklo pakete naudojami du selektyviniai stiklai, tarpai užpildyti argono dujomis. Jei pasirinkote profilį pasyviam namui, trijų stiklų stiklo paketas bus 44-52 mm pločio, jei ekonominį 36 mm pločio. Selektyvinių stiklų skaičius išlieka toks pats visiems stiklo paketų tipams.
 • Pasirinkite Matinis nepermatomas, norėdami sužinoti nepermatomo stiklo paketo medinėms durims kainą. Dviejų ir trijų stiklų stiklo paketuose naudojamas tik vienas matinis stiklo lakštas. Jei stiklo paketas trijų stiklų matinis stiklas dedamas per vidurį.
 • Pasirinkite Tonuotas atspindintis, norėdami sužinoti tamsinto, šiek tiek atspindinčio stiklo paketo medinėms durims kainą. Jie labiausiai tinka biuro patalpose ir lauko durims. Tiek dviejų, tiek trijų stiklų stiklo pakete tonuotas ar atspindintis stiklas būna tik vienas.
 • Pasirinkite Raštuotas dekoratyvinis, norėdami suskaičiuoti stiklo paketo su dekoratyviniu stiklu kainą. Dviejų stiklų ir trijų stiklų stiklo paketuose naudojamas vienas dekoratyvinis stiklo lakštas. Jų yra kelios kainų grupės ir skaičiuoklė parenka standartinį pigiausią variantą. Kiekvienoje grupėje yra apie 12 skirtingų raštų. Žiūrėkite nuotraukų galeriją arba kreipkitės į vadybininkus.
 • Pasirinkite Saugus atsparus dūžiui, norėdami suskaičiuoti stiklo paketo su grūdintu ar laminuotu stiklu kainą. Jei stiklo paketas dviejų stiklų, rekomenduojama naudoti vieną grūdintą ir vieną laminuotą stiklą. Jei trijų stiklų – parenkamas vienas grūdintas ir du laminuoti triplex stiklai (grūdintas stiklas negali būti selektyvinis, todėl parenkami du selektyviniai saugūs triplex).
 • Pasirinkite Saulės kontrolės, norėdami sužinoti stiklo paketo su specialia saulės karštį sulaikančia danga kainą. Tiek dviejų, tiek trijų stiklų stiklo pakete saulės kontrolės stiklas būna tik vienas.

Pastaba:
Nestandartinių matmenų ir kitus stiklo paketų tipus padės suskaičiuoti medinių durų specialistas. Visais klausimais dėl medinių durų stiklo paketų kreipkitės- arba skambinkite 863-911-911

Medinių durų stiklo paketų kainos

Medinių durų stiklo paketų kainos priklauso nuo jų dydžio, formos ir panaudoto stiklo paketo tipo. Žemiau pateikiame skirtingų tipų stiklo paketų palyginimą pagal kainą. Kainos gali keistis, taigi nurodome tik eiliškumo seką nuo pigiausio iki brangiausio. Šis suskirstymas galioja dviejų ir trijų stiklų stiklo paketams, tiek ekonominiams, tiek pasyviems (platiems) profiliams ir tuo pačiu platiems stiklo paketams.

Stiklo paketų tipas Kaina
Standartinis skaidrus Pigiausia
Raštuotas dekoratyvinis Didesnis kainos skirtumas
Tonuotas atspindintis Didesnis kainos skirtumas
Saulės kontrolės Didesnis kainos skirtumas
Matinis nepermatomas Didelis kainos skirtumas
Saugus atsparus dūžiui Labai didelis kainos skirtumas

Medinių durų stiklo paketų privalumai

Standartiniai stiklo paketai

Matiniai stiklo paketai

Matiniai stiklo paketai yra nepermatomi, todėl tinka kai reikalingas privatumas. Gaminami dviejų stiklų ir trijų stiklų matiniai stiklo paketai, tačiau abiem atvejais naudojamas tik vienas matinio stiklo lakštas. Jei stiklo paketas trijų stiklų – matinis stiklas dedamas per vidurį. Matinis stiklas gaunamas naudojant specialią technologiją gamybos proceso metu, arba padengiant jau pagamintą stiklą plėvele. Matinis stiklas ypatingas tuo, kad praleidžia didelį kiekį dienos šviesos, tuo pat metu suteikdamas privatumą. Matinius stiklo paketus rekomenduojama naudoti vonios kambaryje, medinėms vidaus durims ir medinėms lauko durims.

Tonuoti stiklo paketai

Medinės durys gali būti su tamsintais arba tonuotais stiklo paketais. Juose stiklo lakštai būna tam tikros spalvos, kuri šiek tiek atspindi saulės skleidžiamą karštį ir sumažina jos spindulių ryškumą. Tonuotų stiklų trūkumas – į patalpą patenka mažiau šviesos, be to, pats stiklas įkaista ir dalį šilumos išspinduliuoja į patalpą. Kuo storesnis tonuoto stiklo storis, tuo geriau sulaikomas karštis. Tonuoti stiklai dažnai naudojami dideliuose stikliniuose fasaduose arba nuosavų namų ir biurų paradinėse duryse – tam, kad iš lauko nesimatytų kas yra patalpų viduje.

Dekoratyviniai stiklo paketai

Saugūs stiklo paketai

Saulės kontrolės stiklo paketai

Atspindintys stiklo paketai

Garsą izoliuojantys stiklo paketai

Šilti stiklo paketai

Medinių durų stiklo paketų formos

Klientams siūlome tiek standartinius stačiakampius, tiek kitų formų medinių durų stiklo paketus (trikampius, trapecinius ar apvalius) pagal individualų užsakymą. Esant poreikiui, stiklo paketo viduje ar jo paviršiuje galime įmontuoti dekoratyvinius padalijimus, vizualiai dalinančius paketą į mažesnes dalis. Jeigu turite klausimų ar norite užsakyti nestandartinius medinių durų stiklo paketus – kreipkitės ir kartu rasime geriausią variantą. Kitų formų stiklo paketų kaina skaičiuojama įvertinant optimizaciją, t.y. jeigu paketas yra trikampio formos, tai kaina yra kaip už kvadratinį stiklo paketą į kurį telpa paminėta trikampė forma.

Stiklo paketų plastikiniai rėmeliai

Medinių durų stiklo paketų garantija

Medinių durų stiklo paketams dažniausiai išskiriama 1-10 metų garantija. Ji numato, kad stiklo paketas neišsihermetizuos (į stiklo paketo vidų nepateks oro ir dulkių) ir savaime neskils. Garantinis laikotarpis yra numatomas sutartyje, pasirašomoje prieš gamybos proceso pradžią.

Medinių langų durų stiklo paketai

Pasiūlymas

Pasirinkite gaminį ir sužinokite jo kainą

Krepšelyje:

Bendra suma: Eur

Nuolaida: - 0 Eur

Viso su nuolaida: 0 Eur

Pasitarti su specialistu
Peržiūrėti krepšelį
Nuolaidos dydis priklauso nuo bendros sumos. Kainos skaičiuojamos su paklaida. Dėl galutinės kainos prašome susisiekti.

Susisiekite

Tel. 863 911911

info@alangaidurys.lt

Langai durys info