Skambinkite 863 911911

Kainų
skaičiuoklės

 • Gaminys: Pasirinkite
  Plastikiniai langai Plastikinės durys Balkonų stiklinimas Šarvuotos durys Garažo vartai Roletai žaliuzės tinkleliai
 • Tipas: Pasirinkite
  Varstomi plastikiniai langai 2 dalių viena varstoma 2 varstomų dalių be stulpelio 3 dalių viena varstoma 3 dalių dvi varstomos 4 dalių dvi varstomos Atverčiamas plastikinis langas Nevarstomas plastikinis langas 2 dalių nevarstomas Arkinis plastikinis langas
 • Profilis: Pasirinkite
  Ekonominis pigus profilis Pasyvus šiltas profilis Atsidarantis į lauką profilis
 • Išmatavimai: 500 * 500

  Įveskite matmenis milimetrais (aukštis * plotis)

  *
  aukštis: 500 - 2100, plotis: 500 - 1600
 • Spalva: Pasirinkite
  Išorė balta vidus baltas Išorė su spalva vidus baltas Išorė ir vidus su spalva
 • Stiklo paketai: Pasirinkite
  2 STIKLŲ STIKLO PAKETAS: Standartinis skaidrus Matinis nepermatomas Tonuotas atspindintis Raštuotas dekoratyvinis Saugus atsparus dūžiui Saulės kontrolės 3 STIKLŲ STIKLO PAKETAS: Standartinis skaidrus Matinis nepermatomas Tonuotas atspindintis Raštuotas dekoratyvinis Saugus atsparus dūžiui Saulės kontrolės
 • Varstymo priedai: Pasirinkite
  Laipsninis atvertimas Rakinama rankenėlė Priešįsilaužiminė rankenėlė
 • Orlaidės: Pasirinkite
  Be orlaidės Vertikali (tarybinė) Horizontali cilindrinė Horizontali automatinė
 • Vidaus palangės: Pasirinkite
  Be palangės Medžio drožlių balta Medžio drožlių su spalva Plastikinė balta Plastikinė su spalva
  Plotis :
 • Lauko palangės: Pasirinkite
  Be palangės Skardinė cinkuota Skardinė su spalva
  Plotis :
 • Dekoratyviniai padalijimai: Pasirinkite
  Be padalinimų Stiklo paketo viduje Ant stiklo paketo
  Vertikalių padailinimų kiekis :
  Horizontalių padailinimų kiekis :
 • Montavimo darbai: Pasirinkite
  Be montavimo darbų Su montavimo darbais Tik pristatymas
 • Papildomi parinkimai: Pasirinkite
  Hidroizoliacinė juosta Išsiplečianti juosta Difuzinė juosta Langų priežiūros rinkinys Plastikinis rėmelis į stiklo paketą

Medinių durų priedai

Medinių durų priedai

Medinių durų priedų skaičiuoklė

Pasirinkite pageidaujamus medinių durų priedus ir sužinokite jų kainą.

 • Pasirinkite Hidroizoliacinė juosta, norėdami suskaičiuoti oro nepraleidžiančią montavimo juostą iš vidinės medinių durų pusės.
 • Pasirinkite Išsiplečianti juosta, norėdami suskaičiuoti išsiplečiančią juostą, montuojamą tarp durų rėmo ir angokraščio (zaplečiko, t.y. plytos ar klinkerio) iš išorinės medinių durų pusės.
 • Pasirinkite Difuzinė juosta, norėdami suskaičiuoti orui pralaidžią montavimo juostą iš išorinės medinių durų pusės (kai nėra plytos ar klinkerio).
 • Pasirinkite Plastikinis rėmelis į stiklo paketą, norėdami į medinių durų stiklo paketus įdėti šiltesnius plastikinius – ne aliumininius (standartinius) – rėmelius.

Pastaba:
Kitų medinių durų priedų kainas padės suskaičiuoti medinių durų specialistas. Visais medinių durų priedų klausimais kreipkitės - arba skambinkite 863-911-911

Medinių durų priedų kainos

Medinių durų hidroizoliacinės juostos pasižymi žema kaina, tačiau suteikia patikimą apsaugą nuo vandens ir garų kaupimosi durų siūlėje ir taip padidina medinių gaminių ilgaamžiškumą. Stiklo paketo plastikinio rėmelio kaina yra panaši – svyruoja apie keliasdešimt litų.

Medinių durų hidroizoliacinės juostos

Hidroizoliacinės juostos yra klijuojamos medinių durų vidinėje arba išorinėje pusėje ant durų sudūrimą dengiančių montažinių putų. Hidroizoliacinės juostos dažniausiai nėra būtinos, bet jas naudojant montažinės putos yra papildomai saugomos nuo drėgmės poveikio, o tai padidina jų ilgaamžiškumą. Visų trijų tipų hidroizoliacinių juostų kaina yra nedidelė. Hidroizoliacines juostas rekomenduojame naudoti siekiantiems maksimalaus medinių durų tarnavimo laiko.
Vidinė hidroizoliacinė juosta yra klijuojama iš vidinės medinių durų pusės. Ši raudonos spalvos sandarinimo juosta nepraleidžia drėgmės ir oro, taip apsaugodama montažines putas ir tuo pačiu durų montažinę siūlę nuo išorės poveikio (nepraleidžia į putą nei drėgmės nei oro).  
Išsiplečianti hidroizoliacinė juosta yra būtina, kai medinės durys yra montuojamos „prie plytos“, t.y. kai durys yra montuojamos ne į angą, o glaudžiamas prie išorinės pusės. Tokiu atveju iš lauko pusės į sujungimą yra klijuojama išsiplečianti juosta, kuri apsaugo nuo drėgmės, tačiau išlieka laidumas orui ir atsiradę garai gali lengvai pasišalinti į išorę. Ši juosta užklijavus išsiplečia ir patikimai užpildo nelygumus.
Difuzinė hidroizoliacinė juosta yra baltos spalvos, klijuojama iš lauko pusės. Ji nepraleidžia drėgmės, tačiau praleidžia orą. Tokiu būdu montažinės putos yra apsaugomos nuo vandens, bet išlieka laidumas orui, ir atsiradus garams, jie turi kaip pasišalinti. Šią juostą daugelis vadina skirtingai – butilo juosta, hidroizoliacinė juosta. Yra didelis šių juostų pasirinkimas pagal savybes ir kainą.

Medinių durų stiklo paketų plastikiniai rėmeliai

Garantija medinių durų priedams

Garantija medinių durų priedams atskirai nėra išskiriama, t.y. galioja bendra medinių durų garantija, kuri yra numatoma sutartyje pasirašomoje prieš gamybos proceso pradžią.

Medinių langų durų priedai

Pasiūlymas

Pasirinkite gaminį ir sužinokite jo kainą

Krepšelyje:

Bendra suma: Eur

Nuolaida: - 0 Eur

Viso su nuolaida: 0 Eur

Pasitarti su specialistu
Peržiūrėti krepšelį
Nuolaidos dydis priklauso nuo bendros sumos. Kainos skaičiuojamos su paklaida. Dėl galutinės kainos prašome susisiekti.

Susisiekite

Tel. 863 911911

info@alangaidurys.lt

Langai durys info