Skambinkite 863 911911

Kainų
skaičiuoklės

 • Gaminys: Pasirinkite
  Plastikiniai langai Plastikinės durys Balkonų stiklinimas Šarvuotos durys Garažo vartai Roletai žaliuzės tinkleliai
 • Tipas: Pasirinkite
  Varstomi plastikiniai langai 2 dalių viena varstoma 2 varstomų dalių be stulpelio 3 dalių viena varstoma 3 dalių dvi varstomos 4 dalių dvi varstomos Atverčiamas plastikinis langas Nevarstomas plastikinis langas 2 dalių nevarstomas Arkinis plastikinis langas
 • Profilis: Pasirinkite
  Ekonominis pigus profilis Pasyvus šiltas profilis Atsidarantis į lauką profilis
 • Išmatavimai: 500 * 500

  Įveskite matmenis milimetrais (aukštis * plotis)

  *
  aukštis: 500 - 2100, plotis: 500 - 1600
 • Spalva: Pasirinkite
  Išorė balta vidus baltas Išorė su spalva vidus baltas Išorė ir vidus su spalva
 • Stiklo paketai: Pasirinkite
  2 STIKLŲ STIKLO PAKETAS: Standartinis skaidrus Matinis nepermatomas Tonuotas atspindintis Raštuotas dekoratyvinis Saugus atsparus dūžiui Saulės kontrolės 3 STIKLŲ STIKLO PAKETAS: Standartinis skaidrus Matinis nepermatomas Tonuotas atspindintis Raštuotas dekoratyvinis Saugus atsparus dūžiui Saulės kontrolės
 • Varstymo priedai: Pasirinkite
  Laipsninis atvertimas Rakinama rankenėlė Priešįsilaužiminė rankenėlė
 • Orlaidės: Pasirinkite
  Be orlaidės Vertikali (tarybinė) Horizontali cilindrinė Horizontali automatinė
 • Vidaus palangės: Pasirinkite
  Be palangės Medžio drožlių balta Medžio drožlių su spalva Plastikinė balta Plastikinė su spalva
  Plotis :
 • Lauko palangės: Pasirinkite
  Be palangės Skardinė cinkuota Skardinė su spalva
  Plotis :
 • Dekoratyviniai padalijimai: Pasirinkite
  Be padalinimų Stiklo paketo viduje Ant stiklo paketo
  Vertikalių padailinimų kiekis :
  Horizontalių padailinimų kiekis :
 • Montavimo darbai: Pasirinkite
  Be montavimo darbų Su montavimo darbais Tik pristatymas
 • Papildomi parinkimai: Pasirinkite
  Hidroizoliacinė juosta Išsiplečianti juosta Difuzinė juosta Langų priežiūros rinkinys Plastikinis rėmelis į stiklo paketą

Medinių durų palyginimas

Medinių durų palyginimas

Medinės durys dažniausiai skirstomos pagal paskirtį ir būna trijų tipų: vidaus medinės durys, lauko medinės durys ir terasos medinės durys.

Medinių durų varstymo galimybės

Medinės durys standartiškai yra tik atidaromos (į vidų arba į išorę), tačiau galima pasirinkti ir kitokį varstymo būdą. Yra keturi populiariausi medinių durų varstymo būdai:

 • atidaromos medinės durys,
 • atidaromos atverčiamos medinės durys,
 • stumdomos medinės durys,
 • sulankstomos medinės durys.  

Atidaromos medinės durys yra standartinis variantas, jas galima atidaryti ir uždaryti, papildomų varstymo funkcijų nėra. Toks medinių durų varstymo tipas įprastai naudojamas medinėms vidaus durims ir medinėms lauko durims. Atidaromos durys yra tvirtos konstrukcijos ir ilgaamžės. Galima pasirinkti atsidarančias į vidų arba atsidarančias į lauką medines duris.
Atidaromos atverčiamos medinės durys ne tik atsidaro, bet ir atsiverčia vertikaliai, taip pat galima nustatyti mikroventiliacijos padėtį. Toks medinių durų varstymo būdas labai patogus kai patalpoje nėra varstomų langų ir vėdinimui naudojamos durys, pvz. kambaryje su balkonu. Atidaromų atverčiamų durų konstrukcija yra ne tokia tvirta kaip atidaromų medinių durų. Tokios durys standartiškai atidaromos į patalpos vidų.
Stumdomos medinės durys yra modernus medinių durų variantas. Jos būna sudarytos iš dviejų ar daugiau segmentų, o duris atidarant vienas ar keli segmentai yra lygiagrečiai nustumiami į šoną. Tai puikus sprendimas nedidelėms patalpoms, kadangi atidarytos durys neužima papildomos vietos kambaryje. Stumdomos medinės durys gali būti didesnių nei įprasta matmenų, nes jų konstrukcija yra tvirtesnė. Be to, galima sumontuoti didesnius stiklo paketus, taip sukuriant šviesius namus, iš kurių galėsite grožėtis vaizdu už lango. Stumdomos durys puikiai tinka terasoms, balkonams, vidiniam išėjimui į kiemą. Stumdomas duris lengva varstyti, jos juda tyliai. Stumdomą medinių durų dalį galima sustabdyti ir fiksuoti bet kuriame judėjimo taške.
Sulankstomos medinės durys dar gana retos Lietuvoje. Jos sudarytos iš trijų ar daugiau segmentų, kurie susistumia į šonus kaip armonika. Dėl tokios medinių durų konstrukcijos, jos gali būti itin plačios. Sulankstomos medinės durys puikiai tinka nuosavuose namuose, kai norima sujungti gyvenamąsias patalpas ir sodą ar terasą. Sulankstytos medinės durys užima nedaug vietos, o visa konstrukcija juda tyliai ir sklandžiai. Tokios medinės durys suteiks Jūsų namams išskirtinumo ir elegancijos.

Vidaus medinės durys

Vidaus medinės durys yra klasikinis pasirinkimas namams. Jos gerai sulaiko garsą, yra lengvai varstomos. Medinių vidaus durų dizainą galima pasirinkti pagal individualius poreikius ir namų stilių. Galimas stiklinimas įvairių rūšių stiklo paketais. Vidaus durims dažniausiai pasirenkami du medinių durų tipai:

 • varstomos medinės durys,
 • stumdomos medinės durys (portalai).

Medinės vidaus durys yra skirtos naudoti patalpų viduje, todėl yra mažiau atsparios drėgmei ir ne tokios šiltos. Siūlome tik ekonominį medinių vidaus durų profilį.

Lauko medinės durys

Lauko medinės durys yra tvirtesnės ir storesnės už medines vidaus duris. Jos yra atsparios neigiamiems išorės veiksniams (lietui, šalčiui, karščiui), todėl gali būti eksploatuojamos lauko sąlygomis. Medinės lauko durys gerai sulaiko šilumą ir garsą. Galite pasirinkti įvairų medinių lauko durų dizainą – raštuotus, spalvotus, įvairių formų stiklo paketus, norimą medinių durų dažų ar lako spalvą. Įprastai lauko medinės durys yra atidaromos tik į išorę ir neturi papildomų varstymo padėčių. Saugumui užtikrinti montuojamos įvairių saugumo klasių spynos.

Terasos medinės durys

 

Pasiūlymas

Pasirinkite gaminį ir sužinokite jo kainą

Krepšelyje:

Bendra suma: Eur

Nuolaida: - 0 Eur

Viso su nuolaida: 0 Eur

Pasitarti su specialistu
Peržiūrėti krepšelį
Nuolaidos dydis priklauso nuo bendros sumos. Kainos skaičiuojamos su paklaida. Dėl galutinės kainos prašome susisiekti.

Susisiekite

Tel. 863 911911

info@alangaidurys.lt

Langai durys info